Świnoujście Gminą na 6
Świnoujście Gminą na 6. W dniu wczorajszym, podczas uroczystej Gali, która odbyła się w Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki, odbyło się podsumowanie jubileuszowego X Plebiscytu Nasze Dobre z Pomorza Zachodniego, organizowanego przez Głos Dziennik Pomorza. Zwycięzcą w kategorii Gmina na Szóstkę! – Gmina Najbardziej Przyjazna Turystom zostało Świnoujście. – To, że turyści tak chętnie odwiedzają […]
