Biura podróży

„Fregata”
Organizujemy wycieczki do Skandynawii a w szczególności wycieczki do Norwegii i wycieczki na fiordy. Organizujemy wycieczki jedno- i wielodniowe do Skandynawii, Holandii i Niemiec. Organizujemy wycieczki do „wesołych miasteczek” Legoland, Heide Park, Hansa Park.

http://www.fregata.pl/

„Travel Partner Biuro Aktywnej Turystyki”

Organizator turystyki oferuje m.in.: szkolne wycieczki edukacyjne po Polsce i Europie, dla firm pobyty w Świnoujściu z bogatym programem oraz wyjazdy incentive, dla grup miejsca w ośrodkach wypoczynkowych, wynajem autokarów i mikrobusów, wycieczki autokarowe Berlin, Kopenhaga, Hansa & Heide Park, Legoland i inne.

http://www.travel-partner.pl/

„Biuro Podróży Victoria Travel”

Oferujemy naszym Klientom to co najlepsze. Współpracujemy ze sprawdzonymi i wiarygodnymi touroperatorami. Korzystając z fachowej obsługi w naszym Biurze uzyskają Państwo wyczerpujące informacje. Pomożemy doradzić jak i zaspokoić wymagania naszej klienteli.

http://www.victoriatravel.com.pl/

„Słonecznie.pl”

Nasza firma istnieje od 2004 roku. Podróże to dla nas pasja, nie praca. Nasi konsultanci sporo podróżują, i znają osobiście miejsca, które państwu polecają. Ponieważ dla nas najbardziej liczy się zadowolenie naszych klientów, dlatego slonecznie.pl współpracuje tylko z najbardziej wiarogodnymi i sprawdzonymi touroperatorami polskimi i niemieckimi. Dzięki naszemu doświadczeniu my najlepiej doradzimy jaką ofertę wybrać spośród tysięcy dostępnych za pośrednictwem naszego portalu.

http://www.slonecznie.pl/

„Wybrzeże s.c. Biuro turystyczne”

Nasze biuro już od wielu lat cieszy się zaufaniem Klientów odwiedzających Świnoujście z najdalszych zakątków Polski, a także tych przybywających ze wszystkich stron Świata. Wycieczki są przygotowywane z myślą o ludziach, którzy chcą przeżyć niezapomniane przygody, poznać historię, kulturę oraz zwyczaje, a także rozkoszować się pięknem krajobrazów i odpocząć od monotonii codzienności.

http://bt-wybrzeze.com.pl/

Hit Hotele i turystyka Michał Faligowski

http://www.hit.info.pl/