Świnoujście. Złe parkowanie i podwójny pech
Świnoujście. Złe parkowanie i podwójny pech. Kierowca z Niemiec nie miał dzisiaj wielu powodów do zadowolenia. Nie tylko zapłacił mandat, ale również za awaryjne otwieranie auta. W piątek rano strażnicy miejscy założyli blokadę na koło pojazdu na niemieckich numerach rejestracyjnych, który naruszył warunki postoju wzdłuż linii ciągłej. Po kilku godzinach właściciel pojazdu zgłosił się do […]
