Powołano Rzecznika Praw Pacjenta w świnoujskim szpitalu
Powołano Rzecznika Praw Pacjenta w świnoujskim szpitalu. W Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. z dniem 01.01.2018 r. powołano Rzecznika Praw Pacjenta. Funkcję tę pełni Kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego Pani Aneta Całus. W gąszczu przepisów prawa, zarządzeń Prezesa NFZ jak również zaleceń konsultantów krajowych i wojewódzkich trudno się poruszać a już […]
