• Przeprawa promowa
  • Komunikacja miejska
  • Emilbus
  • Jomsborg
  • Rozkład jazdy PKP
  • Rozkład jazdy PKS
logo
Tu Świnoujście - wiadomości ze Świnoujścia i okolic, relacje z ważnych wydarzeń. Przewodnik po kulturze, rozrywce, biznesie i inwestycjach.
  • Świnoujście
  • Gryfice
  • Z kraju i regionu
  • Kontakt
  • Pogoda
  • Plan miasta
  • Ważne numery
  • Ogłoszenia drobne
    • Dodaj ogłoszenie
    • Regulamin
  • Historia

Świnoujście

Świnoujście. 27.01 Konferencja prasowa
Świnoujście. Dają pieniądze na wymianę pieca i termomodernizację domu!
Nabór do grup młodzieżowych KS Prawobrzeże Świnoujście
Świnoujście. ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „PORTRET MOICH DZIADKÓW”
Świnoujście. DZIERGANIE NA PALCACH KROK PO KROKU
Świnoujście. Dziś na Placu Wolności zabłyśnie wielkie serce WOŚP. Na uczestników czekają niespodzianki!
https://cutt.ly/cfV6DxR

Edukacja/ Gryfice/ Historia/ Kraj i region/ Ogłoszenia/ Rozrywka/ Świnoujście

WIEŚCI Z MUZEUM NARODOWEGO W SZCZECINIE. Sztuka koi! Historia wciąga! Jak ulał na trudne i niespokojne czasy!

edukacja, Gryfice, historia, informacje, Muzeum Narodowe, ogłoszenie, rozrywka, Świnoujście, Szczecin, wydarzenia kulturalne2 listopada 2020

Tweet

Muzeum-Narodowe-w-Szczecinie logoWIEŚCI Z MUZEUM NARODOWEGO W SZCZECINIE. Sztuka koi! Historia wciąga! Jak ulał na trudne i niespokojne czasy!

Muzeum Narodowe w Szczecinie nieustannie otwarte. W Muzeum jest bezpiecznie! Sztuka koi, a historia wciąga!

Zwiedzających obowiązuje reżim sanitarny: dezynfekcja dłoni, zasłanianie nosa i ust, dystans społeczny. Obwiązują także specjalne godziny otwarcia – Muzeum jest czynne od czwartku do niedzieli między godziną 12.00 a 18.00. W pozostałe dni nieczynne.

https://cutt.ly/cfV6DxR

Do końca października przedłużona została wystawa plenerowa „1980. Jedno plemię” eksponowana na placu Solidarności / dachu Muzeum Narodowego w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy. Wystawa przypomina wydarzenia Sierpnia ′80 i wyjątkowych szesnastu miesięcy „Solidarności”.

Jej dopełnieniem jest dostępna wyłącznie on-line ekspozycja „Moja Solidarność”, czyli archiwalne dokumenty, zdjęcia, gazety oficjalne i nieoficjalne z lat 80., plakaty, znaczki, przypinki, ulotki, broszury i książki powstałe w tamtym okresie, związane z tematem „Solidarności”, przedmioty życia codziennego z przełomu lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ze zbiorów i archiwów rodzinnych 30 darczyńców MNS-CDP

https://cutt.ly/cfV6DxR

Do końca października przedłużona została wystawa plenerowa „1980. Jedno plemię” eksponowana na placu Solidarności / dachu Muzeum Narodowego w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy.

Wystawa przypomina wydarzenia Sierpnia ′80 i wyjątkowych szesnastu miesięcy „Solidarności”. Jej dopełnieniem jest dostępna wyłącznie on-line ekspozycja „Moja Solidarność”, czyli archiwalne dokumenty, zdjęcia, gazety oficjalne i nieoficjalne z lat 80., plakaty, znaczki, przypinki, ulotki, broszury i książki powstałe w tamtym okresie, związane z tematem „Solidarności”, przedmioty życia codziennego z przełomu lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ze zbiorów i archiwów rodzinnych 30 darczyńców MNS-CDP (https://przelomy.muzeum.szczecin.pl/wystawy/czasowe/1174-moja-solidarnosc.html).

https://cutt.ly/cfV6DxR

Wystawa stała „Miasto sprzeciwu – miasto protestu” z uwagi na technologię wentylacji oraz „dotykowy” multimedialny charakter jest nieczynna do odwołania.

Tylko do najbliższej niedzieli, 8 listopada 2020 roku w Muzeum Narodowym w Szczecinie – Muzeum Sztuki Współczesnej można oglądać kameralną ekspozycję „PARADOKS. Prace Waldemara Wojciechowskiego”.

Zestaw prac wyselekcjonowanych na wystawę spaja w koncepcyjną całość właściwy Wojciechowskiemu zmysł dostrzegania paradoksów tkwiących w rzeczywistości i jej językowych reprezentacjach.

https://cutt.ly/cfV6DxR

Ujawnia się on w wielu obiektach, obrazach i instalacjach artysty. Uobecnia się zarówno w pracach, które powstały jako rodzaj przewrotnej ilustracji dla tytułów konstruowanych na bazie gry słów i ich wieloznaczności, jak i tych o rodowodzie konceptualnym. Wystawie towarzyszy monografia artysty „Zbrodnia Ikara”, dostępna w sklepach muzealnych.

Do 29 listopada w Muzeum przy Wałach Chrobrego dostępna jest przebojowa ekspozycja „Piękność twą widzę. Od Čiurlionisa do Kairiūkštisa – sztuka litewska pierwszej połowy XX wieku”.

https://cutt.ly/cfV6DxR

Przygotowywana we współpracy z Muzeum Narodowym im. M. K. Čiurlionisa w Kownie wystawa sztuki litewskiej pierwszej połowy XX wieku jest pierwszą w Polsce panoramiczną prezentacją zjawisk artystycznych w sztuce litewskiej przełomu XIX i XX wieku oraz pierwszych dekad ostatniego stulecia, intensywnie rozwijającej się równolegle do polskiego modernizmu i wczesnej awangardy.

Na wystawie można zobaczyć blisko 100 starannie wyselekcjonowanych ze zbiorów kowieńskich dzieł takich artystów, jak Petras Kalpokas, Antanas Žmuidzinavičius, Antanas Samuolis, Adomas Galdikas i Antanas Gudaitis czy Victoras Vizgirda.

https://cutt.ly/cfV6DxR

Nie brakuje także reprezentacji twórczości najsłynniejszego twórcy litewskiego przełomu XIX i XX wieku – uznawanego za narodowego wieszcza litewskiego – Mikalojusa Konstantinasa Čiurlionisa.

W przestrzeni „Gabinetu biedermeieru” w Muzeum Narodowym w Szczecinie – Muzeum Historii Szczecina wciąż można podziwiać nowo zakupiony do kolekcji obraz Augusta Ludwiga Mosta „Wizyta w galerii”.

To już 13 dzieło artysty w zbiorach Muzeum (obok zawierającej 70 prac „Teki Mosta” oraz szkicowników artysty). Obraz przedstawia współczesną malarzowi wizytę w galerii malarstwa.

https://cutt.ly/cfV6DxR

Jest on po części refleksją artysty nad własną profesją i percepcją efektów własnej pracy – dzieł, które tworzone są z myślą o odbiorcach.

Jednak przede wszystkim obraz jest anegdotyczną sceną rodzajową, podpatrzoną przez Mosta być może w monachijskiej Starej Pinakotece, ukazującą nie tylko poczucie humoru artysty, ale także zdradzającą jego zainteresowania kulturą regionalną.

Także w Ratuszu Staromiejskich ponownie dostępna jest kameralna, lubiana przez widzów wystawa „Szczecin, jakiego już nie ma”.

https://cutt.ly/cfV6DxR

Ekspozycja z nielicznych fragmentów składa przedwojenne miasto, a w zachowanych pamiątkach poszukuje ducha jego mieszkańców z czasów błyskawicznego rozwoju, gdy każdej dziedzinie życia towarzyszył postęp oraz coraz nowsze udogodnienia.

Wciąż można także oglądać zjawiskowe koncerty, które odbyły się w ramach Wirtualnych Dni Muzyki Żydowskiej. Nagranie koncertu „Muzyka Nowej Synagogi” z udziałem słynnego kantora Isidiro Abramowicza dostępny jest pod linkiem: https://tiny.pl/7pc95, natomiast koncert: “Klezmetska tradycja” w wykonaniu kwartetu klarnetowego można obejrzeć tu: https://tiny.pl/7pc9p

Organizator Festiwalu jest Fundacja SPOT.ON ART we współpracy z Muzeum Narodowym w Szczecinie.

AKTUALNE WYSTAWY MUZEUM NARODOWEGO W SZCZECINIE

Godziny otwarcia:
poniedziałek, wtorek, środa: NIECZYNNE
czwartek, piątek, sobota, niedziela: 12.00 – 18.00

MUZEUM NARODOWE W SZCZECINIE PRZY WAŁACH CHROBREGO
– Piękność twą widzę. Od Čiurlionisa do Kairiūkštisa – sztuka litewska pierwszej połowy XX wieku
Wystawa czasowa czynna do 29.11.2020 https://cutt.ly/IfV6Wk9
– Antyczne korzenie Europy. Szczecińska kolekcja Dohrnów https://cutt.ly/KfV6RSn
– Wystawy afrykańskie nieczynne do odwołania!

MUZEUM NARODOWE W SZCZECINIE – MUZEUM TRADYCJI REGIONALNYCH
– Złoty wiek Pomorza. Sztuka na dworze książąt pomorskich w XVI i XVII wieku https://cutt.ly/efV6Osm
– Stare srebra. Piękno zaklęte w przedmiocie https://cutt.ly/JfV6AUV
– Gabinet Pomorski. W zwierciadle monet, banknotów i pieczęci https://cutt.ly/cfV6DxR
– Lapidarium na dziedzińcu (Bernhard Bleeker „Mojżesz” oraz Johann Gottfried Schadow „Fryderyk II Wielki”)

MUZEUM NARODOWE W SZCZECINIE – MUZEUM HISTORII SZCZECINA
– Najstarsze karty z dziejów Szczecina https://cutt.ly/BfV6LWK
– Historia i kultura Szczecina w czasach szwedzkich i pruskich https://cutt.ly/BfV6Xct
– Szczecin, jakiego już nie ma https://cutt.ly/CfBqjS5
– Hans Stettiner i Jan Szczeciński. Życie codzienne w Szczecinie w XX wieku https://cutt.ly/XfV6CHb
– Gabinet biedermeieru https://cutt.ly/4fV6V7z
– Eugen Dekkert. Muzealne atelier https://cutt.ly/ufV6NfK
– Plac przed Ratuszem: „Wielki łuk” (rzeźba urodzonego w Szczecinie Bernharda Heiligera)

MUZEUM NARODOWE W SZCZECINIE – CENTRUM DIALOGU PRZEŁOMY
– 1980. Jedno plemię. Wystawa plenerowa na placu Solidarności https://cutt.ly/XfV68bv
– Moja Solidarność (wystawa dostępna wyłącznie on-line: https://cutt.ly/bfBqEUe)
– wystawa stała „Miasto sprzeciwu – miasto protestu” jest niedostępna dla zwiedzających do odwołania
– wirtualne zwiedzanie wystawy stałej MNS-CDP (360 VR): www.pomorzezachodnie360.wzp.pl

MUZEUM NARODOWE W SZCZECINIE – WYSTAWA ZACHODNIOPOMORSKICH KOLEI DOJAZDOWYCH , GRYFICE, UL. BŁONIE 2
– wystawa stała – plenerowy skansen https://cutt.ly/XfBqnho
www.kolejki.muzeum.szczecin.pl

OFERTA EDUKACYJNA

Portrety Wielkich Polaków – konkurs plastyczny dla dzieci ze szkół podstawowych

Zapraszamy dzieci w wieku 8–14 lat do udziału w konkursie plastycznym „Portrety wielkich Polaków”. Prace zgłoszone na konkurs mają przedstawiać w ciekawy sposób portrety wybitnych Polaków, wykonane dowolną techniką plastyczną.

Mogą być namalowane farbami, narysowane węglem lub ołówkiem, a także wykonane techniką kolażu.

Być może powstaną przedstawienia osób znanych uczniom: królów, żołnierzy, pisarzy, muzyków, filmowców, sportowców, laureatów nagrody Nobla, artystów, wspaniałych i niezapomnianych ludzi nauki i kultury.

Można przygotować także portrety Polaków walczących o odzyskanie niepodległości, tych, którzy mieli pozytywny wpływ na rozwój naszej ojczyzny i w szczególny sposób zapisali się na kartach historii.

Portret powinien przedstawiać człowieka, którego dokonania i historia życia inspirują autora w niezwykły sposób. Wykonaną pracę plastyczną należy dokładnie opisać (koniecznie z informacją, kogo przedstawia portret) i wysłać sfotografowaną na adres e-mailowy wraz z danymi autora portretu oraz podpisanymi załącznikami.

Konkursowe fotografie portretów wielkich Polaków będą publikowane na stronie muzeum w zakładce „Konkursy” w dziale „Edukacja” oraz na Facebooku Muzeum Narodowego w Szczecinie do dnia 30 listopada 2020.

Techniki:

Sposób wykonania portretu jest dowolny. Prace można stworzyć w technikach:
1. rysunkowych: rysunek kredkami ołówkowymi, cienkopisami, tuszem (czarnym, kolorowym) za pomocą pędzla lub patyka;
2. malarskich: malowanie farbami plakatowymi, akwarelowymi, temperowymi;
3. dekoracyjnych: mozaika – naklejanka z kawałków kolorowego papieru, kolaż, wydzieranka z gazety, wycinanka z papieru, aplikacje z tkanin, włóczek, sznurków itp.

Organizatorzy konkursu stawiają na kreatywność w technikach plastycznych.

Portrety powinny zostać sfotografowane i zapisane w formacie JPG, min.1920 pikseli (szerszy bok).

Wielki finał konkursu i otwarcie galerii online będą mieć miejsce na muzealnym Facebooku oraz stronie muzeum do dnia 30.11.2020.

Więcej informacji oraz regulamin w serwisie internetowym www.muzeum.szczecin.pl

Daniel Źródlewski rzecznik prasowy

Muzeum Narodowe w Szczecinie

Related Posts

Świnoujście. DZIERGANIE NA PALCACH KROK PO KROKU.

Edukacja /

Świnoujście. DZIERGANIE NA PALCACH KROK PO KROKU

Szczepmy się.

Gryfice /

Szczepmy się. Szczepienia ochronne okazały się najskuteczniejszym dotąd narzędziem zwalczania chorób zakaźnych

5-lat działalności Muzeum Narodowego w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy.

Historia /

5-lat działalności Muzeum Narodowego w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy

‹ Świnoujście. Prezydent o ulgach i ułątnieniach dla lokalnych przedsiębiorców w związku z ostatnimi ograniczeniami› Akademia Morska w Szczecinie. Morska energetyka wiatrowa – napędzamy przyszłość
Świnoujście

Menu serwisu

  • Świnoujście
  • Kraj i region
  • Rozrywka
  • Wywiady
  • Artykuły sponsorowane
  • Sport
  • Edukacja
  • Urzędy i instytucje
  • Płatne parkowanie
  • Urząd Pracy
  • Sanepid
  • Repertuar CINEMA3D

Ogłoszenia drobne

  • Ogłoszenia
  • Dodaj ogłoszenie
  • Regulamin ogłoszeń

Twoja reklama

  • Cennik

Galerie

  • Galeria ART
  • Miejsce sztuki44

Kamery on-line

  • Świnoujście promenada
  • Przeprawa promowa
  • Widok na plażę
  • Widok na plażę z Radisson Blu Resort
  • Latarnia
  • Ogłoszenia drobne
  • Historia

Komunikacja

  • Przeprawa promowa
  • Komunikacja miejska
  • Emilbus
  • Jomsborg
  • Rozkład jazdy PKP
  • Rozkład jazdy PKS

Warto odwiedzić

  • Fort Gerharda
  • Fort Anioła
  • Fort Zachodni
  • Podziemne miasto
  • Latarnia morska
  • Muzeum Rybołówstwa
  • Miejski Dom Kultury
  • Biblioteka Miejska

Turystyka

  • Baza noclegowa
  • Biura podróży
  • CIT
  • Biura turystyczne

Prawo i Biznes

  • Twój biznes
  • Prawo

Komnata kultury

  • Poezja
  • Proza
  • Sztuka amatorska

Kulinaria

  • Blog kulinarny Danusi

Radio i telewizja

Radio Szczecin 106,3FMTV ŚwinoujścieTV Słowianin

Polecane strony

Infomare.plInfomare.plZ Lotu Ptaka J&WInfomare.plInfomare.plInfomare.plInfomare.plM&Ł Lipcowie ze ŚwinoujściaJoobleJoobleOpera na ZamkuŻegluga SzczecińskaMKS FlotaGS24Komenda Miejska Policji w Świnoujściupraca na statkachJooblePort Szczecin-Świnoujście
Akademia-Morska-Gdynia-logo polecane strony
Zespół Szkół Morskich
Muzeum Narodowe w Szczecinie
szpital-logo
tarasy kompozytowe
Tarasy kompozytowe
Zabudowy balkonów

Świnoujście – Andrzej Warzecha

Kalendarz imprez

  • Świnoujście KORONAWIRUS
  • Gryfice KORONAWIRUS

REKLAMA

Reklama

REKLAMA

obozy konne

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Reklama

okna pcv szczecin

Najnowsze wiadomości

  • Świnoujście. 27.01 Konferencja prasowa, godz. 12.15.Świnoujście. 27.01 Konferencja prasowa
    26 stycznia 2021
  • Świnoujście. Dają pieniądze na wymianę pieca i termomodernizację domu!Świnoujście. Dają pieniądze na wymianę pieca i termomodernizację domu!
    26 stycznia 2021
  • Nabór do grup młodzieżowych KS Prawobrzeże Świnoujście.Nabór do grup młodzieżowych KS Prawobrzeże Świnoujście
    26 stycznia 2021
  • Świnoujście. ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „PORTRET MOICH DZIADKÓW”.Świnoujście. ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „PORTRET MOICH DZIADKÓW”
    26 stycznia 2021
  • Świnoujście. DZIERGANIE NA PALCACH KROK PO KROKU.Świnoujście. DZIERGANIE NA PALCACH KROK PO KROKU
    26 stycznia 2021
  • Świnoujście. Zostań Wolontariuszem 29. Finału WOŚP!Świnoujście. Dziś na Placu Wolności zabłyśnie wielkie serce WOŚP. Na uczestników czekają niespodzianki!
    26 stycznia 2021
  • Świnoujście. Czwartkowa sesja Rady Miasta.Świnoujście. Odwołana konferencja z Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego
    26 stycznia 2021
  • Uznam Arena w Świnoujściu czeka na zniesienie obostrzeń.Uznam Arena w Świnoujściu czeka na zniesienie obostrzeń
    25 stycznia 2021
  • Szczepmy się.Szczepmy się. Szczepienia ochronne okazały się najskuteczniejszym dotąd narzędziem zwalczania chorób zakaźnych
    25 stycznia 2021
  • 5-lat działalności Muzeum Narodowego w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy.5-lat działalności Muzeum Narodowego w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy
    25 stycznia 2021
  • SPEKTAKLE LUTOWE W OPERZE NA ZAMKU W SZCZECINIE.SPEKTAKLE LUTOWE W OPERZE NA ZAMKU W SZCZECINIE
    25 stycznia 2021
  • orły medycynyŚwinoujście. Lek. Maciej Zgutka laureatem “Orłów Medycyny”
    25 stycznia 2021
  • Świnoujście, Szczecin. Portowe szlaki kolejowe zmieniają się na lepsze.Świnoujście, Szczecin. Portowe szlaki kolejowe zmieniają się na lepsze
    25 stycznia 2021
  • POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WCHODZENIEM NA NIEBEZPIECZNY LÓD.POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WCHODZENIEM NA NIEBEZPIECZNY LÓD
    25 stycznia 2021
  • Świnoujście. Zostań Wolontariuszem 29. Finału WOŚP!Świnoujście. Rusza 29. Finał WOŚP. Sprawdź, co przygotował nasz szpital!
    25 stycznia 2021
  • Świnoujście. Otwieramy pracownię USG.Świnoujście. Otwieramy pracownię USG
    25 stycznia 2021
  • Świnoujście. Pogoń II Szczecin - Flota 3-0 (2-0).Świnoujście. Pogoń II Szczecin – Flota 3-0 (2-0)
    25 stycznia 2021
  • Świnoujście. Czwartkowa sesja Rady Miasta.Świnoujście. Konferencja prasowa z udziałem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego
    25 stycznia 2021
  • Świnoujście. AKCJA „BEZPIECZNY PIESZY” W SZKOLE PODSTAWOWEJ NUMER 1.Świnoujście. AKCJA „BEZPIECZNY PIESZY” W SZKOLE PODSTAWOWEJ NUMER 1
    22 stycznia 2021
  • Darowizna dla honorowych krwiodawców również za oddanie osocza przez ozdrowieńców.Darowizna dla honorowych krwiodawców również za oddanie osocza przez ozdrowieńców
    22 stycznia 2021
  • Świnoujście. Uwaga kierowcy. Zmiany w ruchuŚwinoujście. Uwaga kierowcy. Zamknięta wewnętrzna droga Karsiborska – Steyera
    22 stycznia 2021
  • Terminal kontenerowy w Świnoujściu. Zrównoważony rozwój portu i miasta!Terminal kontenerowy w Świnoujściu. Zrównoważony rozwój portu i miasta!
    22 stycznia 2021
  • Świnoujście. Kolejne szczepienia za nami. W przyszłym tygodniu - grupa "80 Plus".Świnoujście. Kolejne szczepienia za nami. W przyszłym tygodniu – grupa “80 Plus”
    22 stycznia 2021
  • Świnoujście. FERIE, FERIE I… PO FERIACH?Świnoujście. FERIE, FERIE I… PO FERIACH?
    22 stycznia 2021
  • Świnoujście. Uwaga Panie. Bezpłatne badanie piersiŚwinoujście. Mammografia. Uwaga Panie w wieku 50-69 lat
    22 stycznia 2021
  • Urząd Miejski Świnoujście logoPierwsza w tym roku. Sesja Rady Miasta Świnoujście
    21 stycznia 2021
  • Świnoujście. Co zrobić z porzuconym wrakiem samochodu?Świnoujście. Co zrobić z porzuconym wrakiem samochodu?
    21 stycznia 2021
  • Akademia Morska w Szczecinie. Model statku autonomicznego na wodzie - testy systemów.Akademia Morska w Szczecinie. Model statku autonomicznego na wodzie – testy systemów
    21 stycznia 2021
  • Pierwsze efekty prac inwestycji w porcie Szczecin – Kanał Dębicki już widoczne.Pierwsze efekty prac inwestycji w porcie Szczecin – Kanał Dębicki już widoczne
    21 stycznia 2021
  • ZNAJOMY ZAPOMNIAŁ PORTFELAUWAŻAJMY NA WIADOMOŚCI Z FAŁSZYWYMI LINKAMI OD OSZUSTÓW
    21 stycznia 2021
  • centrum usługowo doradczeŚwinoujście. Uwaga przedsiębiorcy. To zaproszenie jest dla was!
    21 stycznia 2021
  • Ogłoszenie wyników konkursu pn. „Praca w czasach PRL”.Ogłoszenie wyników konkursu pn. „Praca w czasach PRL”
    21 stycznia 2021
  • do tekstu o bacŚwinoujście. Biopsja aspiracyjna cienkoigłowa. Są jeszcze wolne miejsca
    21 stycznia 2021
  • 1-357659_gDZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA
    21 stycznia 2021
  • Urząd Miejski Świnoujście logoŚwinoujście. Przetarg na działki w Centrum Usług MULNIK
    21 stycznia 2021
  • UPS, ZDARZYŁO SIĘ! TEATRALNE HUMORESKI OPERY NA ZAMKU W SZCZECINIE, CZĘŚĆ DRUGA.UPS, ZDARZYŁO SIĘ! TEATRALNE HUMORESKI OPERY NA ZAMKU W SZCZECINIE, CZĘŚĆ DRUGA
    21 stycznia 2021
  • Urząd Miejski Świnoujście logoŚwinoujście. Opłata za odpady. W lutym mija termin złożenia deklaracji
    21 stycznia 2021
  • DZIELNICOWY Z GRYFIC ZATRZYMAŁ 38 -LATKA, KTÓRY POSIADAŁ ZNACZNE ILOŚCI NARKOTYKÓW.DZIELNICOWY Z GRYFIC ZATRZYMAŁ 38 -LATKA, KTÓRY POSIADAŁ ZNACZNE ILOŚCI NARKOTYKÓW
    20 stycznia 2021
  • Zachodnipomorskie. Nielegalne komputery do gier zatrzymane w Szczecinku.Zachodnipomorskie. Nielegalne komputery do gier zatrzymane w Szczecinku
    20 stycznia 2021
  • Świnujście. Przy ulicy Bydgoskiej.Świnujście. Przy ulicy Bydgoskiej. Zakład Opieki Długoterminowej gotowy w ponad 80 procentach
    20 stycznia 2021

Reklama

Back to Top

Zgoda na nieodpłatne wykorzystanie herbu Świnoujścia na stronie internetowej www.tu.swinoujscie.pl oraz na materiałach promujących w/w stronę zgodnie z zasadami określonymi w księdze znaku. WPT-P.013.9.2016.
Zgoda wydana przez Prezydenta Miasta Świnoujście.

Sąd Okręgowy w Szczecinie I Wydział Cywilny Sekcja Rejestrowo-Egzekucyjna postanowieniem Sądu z dn. 16.09.2016 r. sygnatura akt I Ns Rej. „Pr” 49/16 wpisano do rejestru dzienników i czasopism tytuł tu.swinoujscie pod numerem rejestru 1023

Strona posiada Certyfikat Bezpieczeństwa SSL

https://tu.swinoujscie.pl/kontakt/

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Nasz Instagram

Nasz Twitter

Tweets by @tu_swinoujscie
Odwiedź nas też tu:
  • Twitter
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Świnoujście promenada
  • Przeprawa promowa
  • Widok na plażę
  • Widok na plażę z Radisson Blu Resort
  • Latarnia
  • Ogłoszenia drobne
  • Historia
© Tu Świnoujście | polityka prywatności
Obsługa: Dotflow.pl