5 komentarzy

 1. Andrzej Janowicz
  24 kwietnia 2018 @ 19:00

  z szują, podjudzaczem wstydzącym się własnego nazwiska, a tym samym obrażającym własnego ojca dyskusja jest jałowa

 2. Andrzej Janowicz
  24 kwietnia 2018 @ 17:07

  Nazywam się Andrzej Janowicz. Przez 26 lat prowadziłem swoje laboratorium i przez cały ten czas spotykałem się z objawami złej woli i urabiania mi negatywnej opinii przez osoby nieżyczliwe i zdezorientowane. Powiedziałem sobie dość i sprzedałem laboratorium i tylko laboratorium, a nie firmę.Obecnie jestem zatrudniony w Diagnostyce na zasadzie kontraktu ( zorientowani wiedzą na czym to polega ) i na reszcie mam spokój, a i tak była konkurencja próbuje dorobić mi rogi. Widzę że uwiera moje nazwisko jako że szefową placówki jest moja córka. Życzę nawiedzonym dużo zdrowia bo …..

 3. Pacjent
  24 kwietnia 2018 @ 16:33

  NIE dajcie się oszukać to nadal Pan Janowicz, sama już musiałam powtarzać badania w innych placówkach i to dwóch żeby potwierdzić bo u nich już umieralam. No i to już pod szyldem Diagnostyki.

  • Tu Swinoujście
   24 kwietnia 2018 @ 16:37

   Pan Janowicz już tego nie prowadzi a prowadzi to firma “Diagnostyka”, która ma swoje siedziby na terenie całej polski. Proszę uważnie czytać artykuł i nie wprowadzać nikogo w błąd.

   • Pacjent
    24 kwietnia 2018 @ 18:18

    Droga redakcjo, winny się tłumaczy…na mój wpis odpowiedź dal sam Pan Janowicz ,, nadal jestem tam zatrudniony,, nic dodać nic ująć: -) ….
    My szare ludki mamy prawo do własnej opinii co mnie osobiście obchodzi konkurencja tego Pana.