4 komentarze

  1. Gość
    13 lutego 2017 @ 19:00

    Zdjęcia obiektów militarnych bardzo ciekawe. Z wielką przyjemnością oglądamy z mężem stare fotki oraz informacje pod nimi zawarte. Bardzo dobrym pomysłem było umieszczenie na stronie o historii naszego miasta oraz regionu. Czekamy na dalsze informacje. W końcu jest porządna strona dotycząca naszej społeczności, kultury i ciekawych informacji. Pozdrawiamy redaktorów oraz mieszkanców.

  2. Gość
    13 lutego 2017 @ 18:56

    Zdjęcia obiektów militarnych bardzo ciekawe. Z wielką przyjemnością oglądamy z mężem stare fotki oraz informacje pod nimi zawarte. Bardzo dobrym pomysłem było umieszczenie na stronie o historii naszego miasta oraz regionu. Czekamy na dalsze informacje. W końcu jest porządna strona dotycząca naszej społeczności, kultury i ciekawych informacji. Pozdrawiamy redaktorów oraz mieszkanców.