0-1  Kamil Poźniak 35 minuta z karnego (asysta Karaman)
0-2  Dmytro Szewczuk 42 minuta (asysta Poźniak)
0-3  Kostiantyn Karaman 65 minuta (asysta Dziuba)

Flota: Łukasz Gądek, Michał Stasiak, Adam Wiejkuć, Mariusz Helt, Grzegorz Tarasewicz, Dmytro Szewczuk, Kamil Poźniak, Filip Adamski, Damian Staniszewski, Roman Dziuba, Kostiantyn Karaman.
Grali też: Maksymilian Turajski, Patryk Harkot, Krzysztof Bątkowski, 3 zawodników testowanych.

Błękitni: Daniel Latek, Jakub Koczorowski, Maciej Liśkiewicz, Ariel Wawszczyk, Jakub Sawczak, Jakub Stawski, Mikołaj Gabor, Kacper Friska, Bartosz Nowicki, Konrad Prawucki, Sebastian Ginter.
Grali też: Miłosz Siekacz, Kornel Seniuk, Bartosz Zdunek, Bartłomiej Makowski, Oskar Ryk, Damian Niedojad, Adrian Kwiatkowski, Mateusz Ogrodowski.

Sędziowali: Paweł Maćkowiak, Michał Świderski, Marek Kurzawski.

Pierwsze 20 minuty należało do gospodarzy, ale potem do głosu doszła Flota i coraz bardziej dominowała, co potwierdza wynik. W 35 minucie za faul na Karamanie sędzia podyktował rzut karny dla Floty wykorzystany przez Poźniaka. W 42 Staniszewski z kornera podał do Poźniaka, ten z pierwszej piłki na głowę Dimy, który – choć był tyłem do bramki – zdobył gola. W 65 Dziuba przejął piłkę i podał do Karamana, a ten po krótkim prowadzeniu podwyższył na 3-0 dla gości. Nie brakowało też innych okazji, między innymi sytuacje sam na sam mieli Karaman i Poźniak.

Z powodu lekkiego urazu na drugą połowę nie wyszedł Grzegorz Tarasewicz. Przypomnijmy, że z powodu kontuzji nie grali w tym meczu Krystian Peda i Mariusz Helt, a z powodów osobistych Daniel Kusztan i Błażej Jezierski.
Nasz zespół zagrał dziś naprawdę na bardzo dobrym poziomie i jeśli zostanie on utrzymany – będą powody do optymizmu.