5-0  Krystian Peda 66 minuta (asysta Helt)

Flota: Daniel Kusztan, Mariusz Helt (79 Dawid Drumlak), Michał Stasiak (59 Szymon Graf), Adam Wiejkuć, Błażej Jezierski, Dmytro Szewczuk (79 Patryk Harkot), Kamil Poźniak, Filip Adamski, Jakub Graf (79 Roman Dziuba), Krystian Peda (68 Mike Janiszewski), Damian Staniszewski (59 Kostiantyn Karaman).

Gavia: Paweł Sadkowski, Paweł Kulesa, Marcel Kmieć, Oskar Magiera (58 Bartosz Popielarczyk), Gracjan Zwoliński, Szymon Walusiak, Eryk Franek, Grzegorz Basisty, Szymon Januszke, Marcin Priem, Konrad Nachurny.
Grali wszyscy zgłoszeni do meczu zawodnicy.
Trenerzy: Adam Leśniak, Paweł Sadkowski.

Żółta kartka: Basisty (57)

Sędziowali: Błażej Syropiatko, Bartosz Kramer, Kacper Mateńko.
Delegat: Marek Wilmański.

Widzów: 200.

Goście przyjechali w dwunastu i tak naprawdę nie było widać, aby mieli dużą ochotę atakować. Królem meczu był na pewno Michał Stasiak, który ustrzelił klasycznego hat tricka w ciągu 5 minut! Powiało Lewandowskim, ale zwróćmy uwagę ba to, że Michał jest o 7 lat starszy i nie jest napastnikiem. Do tego wszystkie 3 bramki zdobył głową. Do siatki trafił też w 58 minucie (również głową!!), ale tym razem sędziowie dopatrzyli się spalonego. Ze strony gości najgroźniejsza sytuacja była w 37 minucie, kiedy Kulesa odebrawszy podanie z prawego skrzydła, poszalał w polu karnym, lecz ostatecznie strzelił nad poprzeczkę. Natomiast, jeśli chodzi o defensywę gości, to piłkę z linii bramkowej, poza bramkarzem, wybijali Nachurny i Januszke.

Zwycięzców się nie sądzi, więc nie będę opisywać niewykorzystanych okazji. Natomiast jeśli chodzi o bramki to było tak:

20) Staniszewski z rzutu rożnego na 20. metr do Poźniaka, który parabolicznie wrzucił na 5. metr, gdzie wybiegał Sadkowski, lecz nie zdołał uprzedzić wyskakującego Stasiaka.
22) Staniszewski z lewej strony do Pedy, piłka następnie odbija się od Basistego, lecz wraca do Krystiana, który podaje na lewo do Jakuba Grafa, a ten radzi sobie z próbującym mu przeszkodzić Kmieciem i centruje na 7. metr, gdzie czeka już głowa Stasiaka i jest 2-0.
25) Trzecia bramka to niemal kopia pierwszej, tylko, że tym razem Stasiak miał mniej swobody, ale dał radę!
54) Przechwyt Pedy w okolicy 20 metra, krótko do Poźniaka, następnie do Staniewskiego, który zagrywa do wbiegającego w pole karne Jezierskiego, a ten z pierwszej piłki nie daje szans Sadkowskiemu.
66) Poźniak rozrabia w polu karnym, obrońca Gavii wybija, ale piłka trafia do Szewczuka, który gra od razu na prawo do Helta, a ten prawie padając podaje do Pedy, który z 4 metrów z pierwszej piłki ustala wynik meczu.