Trenerzy: Adam Suchowera, Łukasz Dłubis.

Radosław Zbaracki, Błażej Skwirowski, Andrzej Bździuch.

Widzów: 250.

Minuta po minucie.
7) Kusztan ubiega Filipowicza.
11) Rzut wolny tuż przy linii pola karnego za faul Wilmana na Karamanie. Winowajca zostaje usunięty z boiska.
12) Pewnym egzekutorem jest Poźniak, którzy rogalem pod prawe spojenie zdobywa prowadzenie.
14) Centra Pedy z prawego skrzydła, kółeczko Karamana w polu karnym i Stasiak z 5 metrów podwyższa na 2-0.
15) Karaman w czystej pozycji uderza zbyt lekko.
16) Banaś broni strzał Karamana z bliska.
21) Peda z podania Staniszewskiego pudłuje.
31) Poźniak miękko do Karamana, który wyskakuje zza pleców Grasia i w sytuacji sam na sam z Banasiem zdobywa trzeciego gola.
34) Kalinowski z 16 metrów nieco obok słupka.
38) Adamski z podania Staniszewskiego minimalnie obok bramki.

48) Poźniak z wolnego w mur, dobitka nad poprzeczkę.
49) Po rzucie rożnym Staniszewskiego Stasiak głową zdobywa czwartego gola.
50) Kalinowski z podania Bielaka nad poprzeczkę.
51) Karaman sam na sam, ale Banaś odbija piłkę.
52) Helt z podania Poźniaka nie trafia w bramkę z bliska.
53) Staniszewski z bliska mocno, tuż nad poprzeczkę.
57) Bielak piętką do Błajewskiego, który trafieniem przy prawym słupku pokonuje Kusztana.
62) Kusztan wygrywa sam na sam z Filipowiczem.
74) Nie uznana bramka – Jezierski spalony.
82) Po rogu bitym przez Poźniaka Wiejkuć w wyskoku strzela nogą tuż obok słupka.
89) Gryciak otrzymuje drugą żółta kartkę i musi opuścić boisko.
90+2) Bielak w polu karnym uwikłany w drybling z Jezierskim, piłka trafia do Szczepanika, który z pierwszej piłki trafia w lewą stronę bramki Floty ustalając wynik meczu.

Mecz rozegrany na fatalnej, nierównej murawie, co nie sprzyja budowaniu, ani wykańczaniu akcji ofensywnych, sprzyja natomiast drużynie broniącej. W tej sytuacji nieocenione było doświadczenie Stasiaka, Poźniaka i Staniszewskiego. Nie było na stadionie nagłośnienia, choć przecież jest w Dębnie zdolny spiker.
Wynik sugeruje duże emocje, ale rzeczywistość była inna. Już po 14 minutach Flota prowadziła 2-0 i grała w przewadze zawodnika, a w końcówce nawet dwóch. Ilość sytuacji opisano wyżej. W 49 minucie było 0-4, a druga bramka dla Dębu padła w ostatniej akcji meczu, po której sędzia już gry nie wznowił. Pochwała dla gospodarzy za ambicję, walkę do końca i strzelenie gola liderowi grając w dziewięciu.