Świnoujście. Piłkarze w cieniu „kibiców” Flota – Gwardia Koszalin 3-0 (2-0). Węgorz dla Kosty.

1-0  Damian Staniszewski 6 minuta z karnego (asysta Harkot)
2-0  Kostiantyn Karaman 24 minuta (asysta Peda)
3-0  Kostiantyn Karaman 54 minuta (asysta Stasiak)

Flota: Daniel Kusztan, Szymon Graf, Michał Stasiak, Błażej Jezierski (61 Adam Wiejkuć), Patryk Harkot, Dmytro Szewczuk (71 Roman Dziuba), Kamil Poźniak, Jakub Graf (64 Filip Adamski), Krystian Peda, Damian Staniszewski (61 Dawid Drumlak), Kostiantyn Karaman (83 Michał Barański).
Nie grał: Łukasz Gądek.
Trenerzy: Marcin Adamski, Rafał Wiśniewski.

Gwardia: Adrian Hartleb, Cezary Bać (69 Jakub Karpiński), Fabian Walaszczyk, Marcin Gawron, Daniel Wojciechowski, Daniel Chyła, Gracjan Burski (46 Kacper Pawlak), Robert Koziński (74 Mateusz Wróblewski), Gabriel Szygenda (90+5 Maksymilian Boczek), Mateusz Myśliński (67 Wiktor Sawicki), Patryk Smykowski (82 Kornel Ryczowski).
Nie grał: Michał Turkacz
Trener: Ireneusz Kościelniak.
Kierownik drużyny: Zbigniew Skrzycki.

Flota: Szewczuk (25), Jezierski (52), Stasiak (70).
Gwardia: Burski (29), Bać (49), Myśliński (53), Szygenda (64).

Sędziowali: Bartłomiej Berdzik, Jakub Orzechowski, Bartosz Michalik.
Obserwator, delegat: Dariusz Królikowski.

Widzów: 670.

Świnoujście. Piłkarze w cieniu "kibiców" Flota - Gwardia Koszalin 3-0 (2-0). Węgorz dla Kosty.Minuta po minucie.
4) Myśliński zza pola karnego nad poprzeczkę.
5) Dośrodkowanie Staniszewskiego z rzutu rożnego odbija głową w powietrzu Harkot, blokujący go Koziński pomaga sobie ręką i sędzia dyktuje rzut karny dla Floty.
6) Do wykonania jedenastki podchodzi Staniszewski. Uderza siłowo w prawą (swoją) stronę, Hartleb choć rzuca się prawidłowo, nie jest w stanie obronić tak mocnego strzału.
10) Hartleb broni strzał Szewczuka z 17 metrów.
15) Peda z 16 metrów tuż za długi słupek.
20) Wojeciechowski z autu wrzuca dokładnie na 8. metr na głowę Chyły, ale Kusztan wręcz w nieprawdopodobny sposób wyciąga tę zmierzającą do bramki piłkę.
24) Harkot przejmuje wybicie Myślińskiego, który z pierwszej piłki podał do Pedy, a ten do Karamana, który zaraz wybiegł za linię obrony i z 15 metrów, mimo ostrego kąta, pokonał próbującego skrócić kąt Hartleba.
41-42) Próbują J. Graf, a następnie Peda, ale strzelają zbyt wysoko.

49) Akcja Gwardii zakończona zbyt lekkim strzałem Myślińskiego.
53) Peda próbuje wślizgiem, ale zbyt wysoko.
54) Wybitą przez Stasiaka piłkę oddaje głową Harkot, długie podanie do Karamana i ten padając zdobywa trzeciego gola.
54) Tuż po strzeleniu gola pseudokibice Gwardii, najwyraźniej pogodzeni z tym, że Flota nie pozwoli sobie odebrać już tej przewagi, postanawiają poszukać innych wrażeń. Wyłamują 2 przęsła w ogrodzeniu i w poprzek boiska biegną do sektora Floty. Wywiązuje się bójka. Przerwa trwa kilkanaście minut.
66) Hartleb wybija na róg strzał Karamana z bocznej linii pola karnego.
74) Szygenda na 5. metrze – interweniuje Harkot.
86) Strzelają Drumlak i Peda – z obu sytuacji obronną ręką wychodzi Hartleb.
88) Wojeciechowski zdejmuje w polu karnym piłkę Pedzie.
90) Sędzia przedłuża mecz o 9 minut.
90+8) Ostry strzał Dziuby, ale Hartleb choć wydaje się zasłonięty – broni.
90+9) Drumlak w czystej pozycji w boczną siatkę.

Po meczu nagrodę węgorza dla najlepszego zawodnika Floty, z rąk prezesa Zakrzewskiego, odebrał Kostiantyn Karaman.

Węgorz dla Kosty

Wędzonego węgorza, jako nagrodę dla najlepszego zawodnika Floty we wczorajszym meczu z Gwardią, jak już informowaliśmy otrzymał zdobywca dwóch bramek Kostiantyn Karaman.

Zobacz moment wręczenia.

Najlepszym zawodnikiem meczu Flota Świnoujście vs Gwardia Koszalin został Kostiantyn Karaman