1-4  Roman Dziuba 88 minuta (asysta Peda)

Flota: Daniel Kusztan, Szymon Graf (60 Patryk Harkot), Michał Stasiak, Adam Wiejkuć, Błażej Jezierski (86 Maksymilian Turajski), Jakub Graf (86 Mike Janiszewski), Dmytro Szewczuk, Krystian Peda, Damian Staniszewski (50 Kostiantyn Karaman), Dawid Drumlak (77 Roman Dziuba), Michał Barański (50 Kamil Poźniak).

Mechanik: Mateusz Sochalski, Adrian Winkowski, Kazimierz Misztal, Adam Bińczyk, Michał Boderek, Wojciech Gersztyn (60 Karol Saganowski), Marcin Kordek, Jakub Kulon (86 Marcel Pańczyk), Krzysztof Jabłoński (80 Mikołaj Gorajski), Patryk Kozioł (89 Bartosz Kosmalski), Karol Jabłoński.

Nie grali: Jakub Adamczewski, Łukasz Mikołajczyk, Kacper Szumski.
Trenerzy: Tomasz Dudka, Karol Saganowski, Kamil Jesionowski, Adam Zawół.

Flota: Sz. Graf (20).
Mechanik: Krz. Jabłoński (23), Kulon (56), Kozioł (76).

Sędziowali: Paweł Zalewski, Adam Stefański, Bartłomiej Sobczak.

Widzów: 300.

Flota grała w Bobolicach po raz trzeci. Dwa pierwsze występy nie były udane, kończyły się porażkami 0-3 (Puchar Polski 1989) i 1-3 (III liga 1991).

Tym razem sytuacja się całkowicie odmieniła. Flota dominowała od samego początku i na dobrą sprawę już do przerwy mogła strzelić z 5 bramek.

Tak jak w poprzednich meczach na pierwszego gola nie trzeba było długo czekać. W 8 minucie Drumlak wrzucił piłkę na lewe skrzydło, a gdy piłka była już w locie J. Graf wybiegł do przodu i z ostrego kąta pokonał Sochalskiego.

Reszta bramek padła po przerwie. Na 2-0 podwyższył ponownie Jakub z bliska po zagraniu Karamana. Gospodarze honorowego gola zdobyli przy stanie 0-2, po wymianie piłek między Saganowskim a Karolem Jabłońskim.

Produkcja trzeciego gola rozpoczęła się rajdem Pedy od środka boiska, a ponieważ nie miał dobrej pozycji do strzału, zdecydował się podać do Dziuby, a ten najpierw zmarkował chęć strzału lecz cofnął do Poźniaka, który wykończył akcję strzałem przy lewym słupku.

I wreszcie w 88 minucie Harkot podał w pole karne do Pedy, a ten do Dziuby, który strzałem z pierwszej piłki z 11 metrów ustalił wynik.

Okazji było znacznie więcej – między innymi mieliśmy dwa trafienia w poprzeczkę (Poźniak z wolnego i Karaman) oraz jedno w słupek (Peda).

To zwycięstwo pozwoliło nam utrzymać trzecią pozycję w tabeli, za spadkowiczami z III ligi, tzn. Bałtykiem i Kluczevią. Czwartym zespołem bez straty punktu nieoczekiwanie jest beniaminek – Iskierka Szczecin.

Kolejny mecz w sobotę o 17:00 w Świnoujściu, przeciwnikiem będzie MKP Szczecinek, a potem w ciągu tygodnia 2 kolejne mecze z zespołami będącymi na dziś bez starty punktu, tj. Iskierką w Szczecinie i Kluczevią w Świnoujściu.

Skrót meczu Mechanik Bobolice 1 - 4 ( 0 - 1 ) Flota Świnoujście