1-0  Krystian Peda 19 minuta (z dobitki po swoim strzale)

Flota: Daniel Kusztan, Adrian Kołat, Mariusz Helt, Michał Stasiak, Błażej Jezierski, Dmytro Szewczuk, Kamil Poźniak (87 Mike Janiszewski), Dawid Adamski, Krystian Peda (65 Roman Dziuba), Kostiantyn Karaman (87 Patryk Harkot), Damian Staniszewski (33 Paweł Iskra).

Nie grali: Łukasz Gądek, Kacper Robaczyński, Maksymilian Turajski.

Rasel: Jakub De Clerck, Mateusz Bień, Rafał Załoga, Szymon Graf, Piotr Czapka (64 Mateusz Zaniewicz), Mikołaj Duwe, Marcin Becmer (77 Krystian Mural), Matrusz Bień (57 Marcin Majewski), Łukasz Wiśniewski (64 Dawid Frączczak), Alan Krauze (77 Mykhailo Mazur), Jakub Graf.

Nie grali: Marcin Michalak, Jakub Poznański.
Kierownik drużyny: Andrzej Wojciechowski.

Żółta kartka:
M. Adamski (83.)
Sędziowali: Maciej Piłatowski, Błażej Skwirowski, Natalia Rynkiewicz.

Widzów: 200.

Dominacja Floty w tym meczu nie budzi wątpliwości. Gospodarze przez cały mecz prowadzili grę, stworzyli mnóstwo sytuacji podbramkowych.

To był mecz na 5-0, może nawet 6-0, ale co by było, gdyby goście, dajmy na to w 81 minucie, wyprowadzili skuteczną kontrę – wolę nie myśleć.

Na pewno główną przyczyną minimalnej porażki swego zespołu był bramkarz Rasela Jakub De Clerck, który wykazał się tego dnia niemałym kunsztem, intuicją oraz szczęściem. Jak to było można zobaczyć na dołączonym niżej filmiku.

Rozstrzygnięcie padło w 19 minucie. Z prawej strony wrzucał Kołat, próbowali reagować Karaman i Chotkowski, lecz trafiła ona do Pedy, którego próbę odbił De Clerck, ale po odbiciu od obrońcy wróciła ona do Pedy, który tym razem już nie dał szans bramkarzowi.

Skrót meczu Flota Świnoujście 1 - 0 ( 1 - 0 ) Rasel Dygowo