Świnoujście. MKS Flota. Kto strzelił tysięczną bramkę?

logo Flota małyŚwinoujście. MKS Flota. Kto strzelił tysięczną bramkę?

Po 26 kolejkach czwartoligowcy mieli strzelone 980 bramek. W meczach wczorajszych, które zakończyły się przed godziną 15:00 padło 6 bramek.

O tej porze rozpoczął się mecz Zefira Wyszewo z MKP Szczecinek oraz druga połowa spotkania Ina Goleniów – Pogoń Połczyn-Zdrój, w którym do przerwy było 0-6.

Mamy zatem 992, do tysiąca brakowało więc 8. Do 15:30 padło 6 kolejnych (4 w Wyszewie i 2 w Goleniowie). I dalej mamy 2 bramki niemal w tej samej chwili.

Według protokołów meczowych w 80 minucie (35 drugiej połowy) gola strzelił Jakub Okuszko ze Szczecinka, a w 36 (czyli minutę później) Michał Jarząbek z Iny.

Zakładając, że obie części tych meczów zaczęły się równocześnie, wychodzi, że tysięczną bramkę strzelił Jarząbek.

Niestety, w chwili rozpoczęcia meczów Flota – Orzeł i Gwardia – Sokół zdobytych bramek było już 1003, więc jubileuszowej nie mógł strzelić żaden z naszych zawodników.