1-1  Krystian Peda 49 minuta (asysta Wiejkuć)
1-2  Michał Stasiak 61 minuta (asysta Harkot)
2-2  Karol Gładysz 90+7 minuta z karnego

Flota: Daniel Kusztan, Dominik Winkel, Michał Stasiak, Adam Wiejkuć, Dmytro Szewczuk, Kamil Poźniak, Patryk Harkot (90+5 Adrian Kołat), Dawid Adamski (do 80), Kacper Robaczyński (46 Krystian Peda), Roman Dziuba (51 Paweł Iskra), Kostiantyn Karaman (76 Adrian Kranz).

Zefir: Kacper Orzechowski, Karol Gładysz, Sylwester Błaszczyk, Antoni Tomczak, Ireneusz Szocik, Dawid Szaflarski (82 Jakub Piszcz), Tomasz Kamiński (66 Kamil Pawluch), Konrad Symonowicz, Sławomir Bieniek, Sebastian Martofel, Adam Bińczyk.

Nie grali: Mateusz Hamer, Seweryn Fijołek, Giga Gobozashvili.
Trener: Wiktor Butrym.
Kierownik drużyny: Piotr Pawluch.

Flota: Winkel (71), M. Adamski (74, trener), D. Adamski (75, 80), Harkot (82), Szewczuk (90), Kranz (90+2), Wiejkuć (90+7).
Zefir: Szaflarski (59), Pawluch (74), Butrym (76 x 2, trener), Symonowicz (79), Gładysz (90+1).
Czerwone kartki:
Flota: D. Adamski (80 za 2 żółte)
Zefir: Butrym (76 za 2 żółte)

Sędziowali: Jakub Popławski, Mariusz Małysz, Klaudia Dziubak.

Widzów: 50.

Skrót z meczu Zefir Wyszewo 2 - 2 ( 1 - 0 ) Flota Świnoujście

Cztery bramki, 14 żółtych kartek (w tym 3 dla trenerów) co poskutkowało wykluczeniem Dawida Adamskiego i odesłaniem trenera Zefira, nieuznana bramka, rzut karny po upływie czasu doliczonego, sensacyjny wynik – to wszystko widzieliśmy dzisiaj na boisku w Wyszewie.

W pierwszej połowie gospodarze w niczym nie przypominali outsidera tabeli. Postawili nadspodziewanie ciężkie warunki, bardzo skutecznie kryli, umiejętnie przeszkadzali i co najważniejsze – stworzyli kilka sytuacji, z których jedną wykorzystali.

W 22 minucie podanie z lewej strony Kamińskiego wykorzystał wolejem lewą nogą Martofel.
Nasz zespół wyraźnie ożywił się po przerwie, w każdym razie miał już wyraźną przewagę, raz po raz zagrażał bramce Orzechowskiego.

Wprowadzony na drugą połowę Peda już w 4 minucie po wznowieniu, prawym skrzydłem zaszarżował; pierwszy strzał odbił Gładysz, lecz piłka wróciła do Krystiana, który uderzeniem z pierwszej piłki wyrównał. W 61 wrzut z autu wykonał Harkot, a gola (także na raty) zdobył obchodzący dziś 41. urodziny Stasiak.

Miał okazję sprawić sobie jeszcze lepszy prezent 4 minuty później, lecz po rzucie wolnym bitym przez Poźniaka nie sięgnął głową piłki. W 69 minucie piłka ponownie zatrzepotała w bramce wyszewian.

Winkel trafił w spojenie słupka z poprzeczką, zrobiło się zamieszanie, a piłkę w siatce umieścił Karaman. Bramka nie została jednak uznana, a uzasadnienie było kuriozalne: piłka po odbiciu od poprzeczki miała wyjść za linię końcową i… wrócić na boisko.

Już po upływie deklarowanego czasu doliczonego (miało być 5 minut, zdarzenie było w 90+7 minucie) sędzia podyktował, delikatnie mówiąc, problematyczny rzut karny dla Zefira za faul Wiejkucia na Szociku. Do piłki podszedł Gładysz i choć Kusztan wyczuł intencje, to jednak strzał był zbyt silny.