Świnoujście. Dąb stracił ostatnie liście. Dąb Dębno – Flota 0-3 (0-2)

logo Flota małyŚwinoujście. Dąb stracił ostatnie liście. Dąb Dębno – Flota 0-3 (0-2).

0-1  Krystian Peda 6 minuta (asysta Poźniak)
0-2  Roman Dziuba 14 minuta (asysta Szewczuk)
0-3  Kamil Poźniak 52 minuta z wolnego (asysta Staniszewski)

Flota: Daniel Kusztan, Adrian Kołat, Michał Stasiak, Adam Wiejkuć, Mariusz Helt, Dmytro Szewczuk, Kamil Poźniak (83 Filip Adamski), Dawid Adamski, Krystian Peda (80 Kostiantyn Karaman), Roman Dziuba (71 Maksymilian Turajski), Damian Staniszewski (55 Kacper Robaczyński).

Nie grali: Łukasz Gądek, Patryk Harkot.
Trener: Marcin Adamski.

Dąb: Jakub Banaś, Ernest Graś, Grzegorz Szczepanik, Piotr Siembida, Wojciech Wiśniewski, Oskar Szczepanik, Paweł Noga, Marcel Polanowski (80 Aleks Dziechciarz), Dawid Zieliński, Krzysztof Filipowicz, Rober Budzałek.

Nie grali: Michał Hoffmann, Kacper Chawawko, Bogusław Nowaczyk, Dmytro Voloshyn, Kamil Leiman.
Trenerzy: Marcin Domagała, Łukasz Dłubis.
Kierownik drużyny: Paweł Wilczyński.

Flota: nie było.
Dąb: G. Szczepanik (33).

Sędziowali: Paweł Maćkowiak, Michał Maćkowski, Natalia Rynkiewicz.
Delegat: Marek Wilmański.

Widzów: 440, w tym 20 ze Świnoujścia.

* Mecz poprzedziła minuta ciszy dla dwóch niedawno zmarłych byłych zasłużonych dla klubu zawodników Dębu.

6) Peda z podania Poźniaka strzałem zza lewej linii pola bramkowego zdobywa prowadzenie już w 6 minucie!
14) Dziuba przyjmuje podanie od Szewczuka i po kilku dryblingach zdobywa drugiego gola! Wejście w mecz wymarzone.
18) Poźniak z podania Harkota tuż obok.
20) Pierwszy strzał Dębu; Filipowicz mocno niecelnie.
24) Staniszewski trafia w słupek, Peda skutecznie dobija ale bramka nieuznana z powodu spalonego.
25) Kusztan broni strzał Filipowicza z 16 metrów.
31) Rajd Pedy zakończony zbyt lekkim strzałem.
34) Po wolnym Poźniaka piłka wraca do niego za polem karnym. Kamil strzela bez wahania, Banaś z trudem wybija na róg.
40) Staniszewski z wolnego tak, że interweniujący Graś omal nie trafia do własnej bramki.

46) Po zagraniu Zielińskiego Filipowicz obok.
52) Faul G. Szczepanika na Staniszewskim. Kartki nie ma, ale Damian prosi o zmianę z powodu kontuzji. Rzut wolny dla Floty.
52) Poźniak uderza z wolnego, Wiejkuć nie sięga piłki ale ta i tak wpada do bramki! 3-0!!
55) Staniszewski odbiera podanie Poźniaka ale ból nie pozwala oddać mu dobrego strzału. Za chwilę zmieni go Robaczyński.
59) Peda z podania D. Adamskiego tuż nad spojenie.
61) Robaczyński sam na sam z Banasiem ale bramkarz Dębu łapie piłkę.
62) Za domniemany faul Stasiaka na Grasiu sędzia dyktuje rzut karny.
63) Do piłki podchodzi Zieliński ale Kusztan doskonale go wyczuwa! Nadal prowadzimy 3-0.
66) Peda w czystej pozycji ale strzał zablokowany.