Świnoujście. Klasyczny hat trick 42-latka w drugiej połowie Flota - Wieża Postomino 3-0 (0-0).

logo Flota małyŚwinoujście. Klasyczny hat trick 42-latka w drugiej połowie Flota – Wieża Postomino 3-0 (0-0).

1-0  Damian Staniszewski 55 minuta (asysta K. Peda)
2-0  Damian Staniszewski 60 minuta (asysta D. Adamski)
3-0  Damian Staniszewski 85 minuta (asysta A. Kołat)

Flota: Daniel Kusztan, Adrian Kołat, Michał Stasiak, Mariusz Helt, Dmytro Szewczuk, Kamil Poźniak, Dawid Adamski (68 Roman Dziuba), Maksymilian Turajski, Krystian Peda, Damian Staniszewski, Kostiantyn Karaman (73 Kacper Robaczyński).

Nie grali: Łukasz Gądek, Adam Wiejkuć.
Trener: Marcin Adamski.

Wieża: Daniel Libigocki, Patryk Gronkiewicz (82 Oleksandr Malias), Adrian Mordal, Paweł Szmytkiewicz, Błażej Banasik, Jarosław Radzki (56 Wojciech Wójcik), Wiktor Sobczak, Mateusz Ciesielski, Andrzej Łyszyk, Joseph Amoah, Jakub Gutowski (65 Wiktor Burda).

Nie grali: Michał Moczybroda, Marcel Śpiewak, Kacper Łaga, Rafał Wilga.
Trener: Damian Kotłowski.
Kierownik drużyny: Damian Tofil.

Flota: Kołat (69).
Wieża: Sobczak (15), Mordal (39), Burda (65).

Sędziowali: Marcin Boratyński, Jakub Tuszkiewicz, Marcin Skupiński.

Widzów: 220.

Minuta po minucie.

2) Peda z 15 metrów nad poprzeczkę.
10) Łyszyk zza pola karnego za wysoko.
11) Staniszewski w czystej pozycji ale na przeszkodzie stoi Amoah.
22) Kusztan wybija na róg mocny strzał Łyszyka z ostrego kąta.
34) Po wolnym Staniszewskiego Szewczuk z głowy obok.
36) Libigocki broni strzał Staniszewskiego.
39) Pojedynek Pedy z Libigockim zakończony wygraną bramkarza Wieży.
43) Turajski strzela z ostrego kąta ale Libigocki znów pokazuje refleks.

55) Staniszewski z dobitki po strzale Pedy uzyskuje prowadzenie.
60) Dokładne podanie D. Adamskiego wykorzystuje Staniszewski.
61) Bardzo niebezpieczna kontra Wieży zakończona strzałem Wójcika obronionym przez Kusztana.
70) Kusztan broni strzał Łyszyka.
72) Kolejny popis Kusztana, tym razem neutralizuje uderzenie Amoaha.
75) Dziuba trafia w słupek!
85) Staniszewski z podania Kołata głową z 16 metra lobem pod poprzeczkę!
88) Po rzucie rożnym główka Wójcika zbyt wysoko.
90+1) Łyszyk po nogach Helta na róg.
90+3) Ostatnia próba gości na honorowego gola kończy się trafieniem Wójcika w spojenie słupka z poprzeczką!

Flota wygrywa 3-0 i utrzymuje dwupunktową przewagę nad Vinetą oraz powiększa nad Dębem i Gwardią. Damian Staniszewski grał cały mecz i w drugiej połowie ustrzelił klasycznego hat tricka.

Nie tyle gratulacje, co podziw. Damian jesteś jak słodkie wino!

Skrót z meczu Flota Świnoujście 3 - 0 ( 0 - 0 ) Wieża Postomino