logo Flota małyŚwinoujście. Gonimy Dąb, weszliśmy w drugą pięćdziesiątkę Flota – Pogoń Połczyn-Zdrój 7-0 (3-0). Minuta po minucie.

1-0  Damian Staniszewski 27 minuta (asysta Karaman)
2-0  Kostiantyn Karaman 39 minuta (asysta Peda)
3-0  Damian Staniszewski 44 minuta (asysta Poźniak)
4-0  Kostiantyn Karaman 64 minuta (asysta Turajski)
5-0  Kacper Robaczyński 67 minuta (asysta D. Adamski)
6-0  Krystian Peda 77 minuta (asysta Robaczyński)
7-0  Kacper Robaczyński 88 minuta (asysta Dziuba)

Flota: Daniel Kusztan, Michał Stasiak, Adam Wiejkuć, Dmytro Szewczuk (46 Dawid Adamski), Patryk Harkot (72 Mariusz Helt), Kamil Poźniak (72 Adrian Kołat), Filip Adamski (58 Kacper Robaczyński), Maksymilian Turajski (72 Michał Protasewicz), Krystian Peda, Kostiantyn Karaman, Damian Staniszewski (58 Roman Dziuba).

Nie grał: Łukasz Gądek.
Trenerzy: Marcin Adamski, Rafał Wiśniewski.

Pogoń: Bartłomiej Rotuski, Kordian Rudzinski, Maksymilian Darosz (68 Kamil Juśkiewicz), Sławomir Woszczyński, Adriano Renato Melo Chegancas, Wiktor Wasyłyszyn (82 Maciej Kowalczyk), Bruno Szczygieł, Adrian Pietrzela, Adrian Orłowski (56 Jan Chmura), Adam Kalota (80 Filip Michnik), Grzegorz Wawreńczuk (46 Andrzej Szczesny).

Nie grali: Glauber de Oiveira de Andrade, Jakub Stupak.
Trener: Grzegorz Wawreńczuk.
Kierownik drużyny: Zbigniew Halec.

Flota: Wiejkuć (38).
Pogoń: Rudzinski (22,87).
Czerwone kartki:
Woszczyński (41 za faul taktyczny), Rudzinski (87 za 2 żółte).

Sędziowali: Patryk Nowicki, Bartosz Michalik, Jakub Orzechowski.
Obserwator: Kamil Kędzierski.

Widzów: 200.

Minuta po minucie.

6) Strzał Pedy wybija z linii bramkowej Rudzinski.
8) Staniszewski z wolnego obok bramki.
10) Staniszewski z podania Karamana przewrotką obok.
12) Wiejkuć z 15 metrów nieskutecznie.
21) Karaman z podania Harkota niecelnie.
23) Po zagraniu Staniszewskiego z wolnego Poźniak gubi piłkę na 3. metrze.
24) Miękka wrzutka Harkota w pole karne, ale Staniszewski nie dochodzi.
27) Staniszewski wykorzystuje podanie Karamana i mamy wreszcie prowadzenie.
34) Potężne uderzenie Pedy z dystansu tuż nad poprzeczkę.
38) Staniszewski przyjmuje piłkę na 30. metrze. Nie ma spalonego, wpada w pole karne, jest sam na sam, ale się wikła.
39) Dokładne podanie Pedy wykorzystuje z bliska Karaman.
41) Woszczyński otrzymuje czerwoną kartkę i zostaje wykluczony.
44) Staniszewski z podania Poźniaka jest sam na sam z Rotuskim i okazji nie marnuje. Do przerwy 3-0!

46) Nietypowa zmiana w zespole gości. Grającego trenera zastępuje… grający prezes.
50) Peda z półobrotu ale broni bramkarz Pogoni.
53) Pierwszy strzał gości, ale Wasyłyszyn uderza zbyt lekko.
54) Wiejkuć trafia w słupek.
64) Karaman po odebraniu podania od Turajskiego i dryblingu w polu karnym podwyższa na 4-0.
65) Kolejna szansa Karamana, ale tym razem trafia w bramkarza a ostatecznie niebezpieczeństwo zażegnuje Rudzinski.
67) Po wrzutce D. Adamskiego Robaczyński strzela 5. gola.
74) Dziuba zza pola karnego za długi słupek.
75) Piękny strzał Dziuby z ostrego kąta na długi słupek Rotuski z ledwością wybija na korner.
77) Peda wykańcza nożycami podanie Robaczyńskiego. Jest to 50. bramka Floty w bieżących rozgrywkach!
84) Kowalczyk z Pogoni tuż po wejściu no boisko próbuje zdobyć honorowego gola lecz nie trafia w bramkę.
87) Rudzinski ogląda drugą żółtą kartkę i opuszcza boisko. Goście kończyć mecz będą więc w dziewięciu.
88) Robaczyński wykańcza podanie Dziuby z rzutu wolnego i ustala wynik na 7-0.

Skrót z meczu Flota Świnoujście 7 - 0 ( 3 - 0 ) Pogoń Połczyn-Zdrój