Site icon Tu Świnoujście

MKS Flota

logo Flota małyŚwinoujście. Złoty październik – pięć i pół gola na mecz! Flota – Biali Sądów 5-1 (3-0). Minuta po minucie.

1-0  Damian Staniszewski 11 minuta z karnego (asysta Peda)
2-0  Filip Adamski 30 minuta (asysta Stasiak)
3-0  Krystian Peda 45+1 minuta (asysta Stasiak)
3-1  Sebastian Inczewski 77 minuta z wolnego
4-1  Kamil Poźniak 80 minuta (asysta Karaman)
5-1  Kacper Robaczyński 90 minuta (asysta Poźniak)

Flota: Daniel Kusztan, Adrian Kołat (57 Dawid Adamski), Michał Stasiak, Adam Wiejkuć, Mariusz Helt, Dmytro Szewczuk (64 Kostiantyn Karaman), Kamil Poźniak, Filip Adamski, Krystian Peda (77 Maksymilian Turajski), Roman Dziuba (24 Kacper Robaczyński), Damian Staniszewski (57 Patryk Harkot).

Nie grali: Łukasz Gądek, Michał Protasewicz.
Trener: Marcin Adamski.
Kierownik drużyny: Lech Nowak.

Biali: Mateusz Bednarski, Tomasz Pustelnik, Paweł Jabłoński, Grzegorz Gicewicz (88 Jakub Reszka), Aron Michalak (79 Kamil Pieszko), Michał Świercz (11 Mariusz Korcz, 70 Sebastian Świercz), Sebastian Inczewski, Eryk Tyszenko, Maciej Więcek, Mateusz Piekarek, Krystian Wójcik.

Nie grali: Aleksander Zboralski, Sebastian Serafin.
Trenerzy: Piotr Kaczor.
Kierownik drużyny: Radosław Załucki.

Żółte kartki:
Flota: Szewczuk (60), D. Adamski (87).
Biali: Tyszenko (89), Kaczor (83).

Sędziowali: Łukasz Wilk, Paweł Józefiak, Patryk Kunikowski.

Widzów: 200.

2) Kusztan wygrywa sam na sam z Inczewskim.
7) Staniszewski po zwodzie w polu karnym strzela z ostrego kąta, ale Bednarski broni.
10) Poźniak przegrywa sam na sam z Bednarskim.
10) W tej samej minucie Pustelnik fauluje w polu karnym Pedę – rzut karny.
11) Staniszewski mocnym strzałem nie daje szans Bednarskiemu.
15) Peda z 15 metrów nad poprzeczkę.
16) Stasiak głową z bliska za wysoko.
30) Filip Adamski z bliska dobija strzał Stasiaka.
33) Bednarski odbija na róg strzał z ostrego kąta Kołata.
34) Peda trafia w Bednarskiego.
38) W bardzo dobrej pozycji jest Tyszenko, ale strzela nieskutecznie.
45+1) Po strzale Stasiaka w poprzeczkę, Peda zdobywa do szatni trzecią bramkę.

46) Dziuba z podania Harkota pudłuje z bliska.
48) Bednarski wybija na róg ostry strzał F. Adamskiego.
54) Inczewski trafia w słupek, ostatecznie niebezpieczeństwo zażegnuje Szewczuk.
58) D. Adamski, w pierwszym kontakcie z piłką, uderza z boku pola bramkowego, ale Bednarski jest na posterunku.
77) Strzał Inczewskiego z rzutu wolnego wpada tuż za wewnętrzną stronę poprzeczki, sędzia odgwizduje gola, dla pewności Wójcik dobija.
80) Poźniak uderzeniem z bliska po poprzeczkę z podania Karamana zdobywa czwartą bramkę dla Floty.
90) Po rzucie wolnym, bitym przez Poźniaka, Robaczyński głową ustala wynik meczu.

Skrót z meczu Flota Świnoujście 5 - 1 ( 3 - 0 ) Biali Sądów