logo Flota małyŚwinoujście. Karne, nieuznane bramki, czerwone kartki i pewny awans Biali Sądów – Flota 0-4 (0-2). Minuta po minucie.

Flota: Łukasz Gądek, Adrian Kołat (62 Patryk Harkot), Dmytro Szewczuk (51 Krystian Peda), Adam Wiejkuć, Błażej Jezierski (46 Michał Protasewicz, do 89), Mariusz Helt, Jonatan Cackowski, Dawid Adamski (62 Kostiantyn Karaman), Kamil Poźniak, Kacper Robaczyński, Roman Dziuba.

Nie grał: Daniel Kusztan.
Trener: Marcin Adamski.

Biali: Aleksander Zboralski, Paweł Jabłoński, Grzegorz Gicewicz (73 Mariusz Korcz), Aron Michalak, Sebastian Inczewski, Kacper Błaż, Eryk Tyszenko, Maciej Więcek (55 Marcin Nitecki), Mateusz Piekarek, Jakub Reszka, Krystian Wójcik.

Nie grali: Mateusz Bednarski, Tomasz Pustelnik, Kamil Pieszko, Michał Świercz, Sebastian Świercz.
Trener: Piotr Kaczor.
Kierownik drużyny: Radosław Załucki.

Flota: Jezierski (29), Adamski (45+1), Protasewicz (84, 89).
Biali: Jabłoński (15), Nitecki (86).

Czerwona kartka:
Flota: Protasewicz (89, za 2 żółte).

Sędziowali: Radosław Zbaracki, Mariusz Beczko, Hubert Grzyb.

Widzów: 50.

Minuta po minucie.

3) Po rogu Poźniaka Cackowski za wysoko.
14) Gądek broni ostry strzał Więcka z 40 metrów.
16) Wychodzący na pozycję sam na sam Cackowski zostaje nieprzepisowo zatrzymany przez Jabłońskiego. Żółta kartka i rzut karny dla Floty.
17) Poźniak strzałem w okolice prawego słupka wyprowadza Flotę na prowadzenie.
28) Uderzenie Kołata z daleka broni Zboralski.
35) Cięty strzał Dziuby z ostrego kąta, dobitkę Cackowskiego broni bramkarz Białych.
36) Cackowski z podania Poźniaka w czystej pozycji strzela niecelnie.
43) Michalak z 17 metrów obok słupka.
44) Adamski strzałem z ostrego kąta w długi słupek zdobywa drugą bramkę.

49) Inczewski z głowy po rogu – broni Gądek.
49) Po błędzie Gądka przed kolejną szansą jest Inczewski, tym razem pudłuje.
50) Cackowski sfaulowany w polu karnym przez Więcka.
51) Jedenastkę ponownie wykorzystuje Poźniak. Tym razem strzela pod poprzeczkę.
54) Nie uznana bramka Robaczyńskiego, prawdopodobnie spalony.
55) Inczewski zza pola karnego wysoko nad poprzeczkę.
57) Zamieszanie w polu karnym Floty, piłkę z linii bramkowej wybija Wiejkuć.
58) Tyszenko z dystansu niecelnie.
61) Michalak sam na sam z Gądkiem, nie trafia.
62) Kolejna nie uznana bramka, tym razem Dziuby.
67) Inczewski trafia w poprzeczkę.
71) Robaczyński szarżuje w polu karnym Białych, ale zwycięża ostatecznie Zboralski.
76) Poźniak z wolnego do Wiejkucia i kolejny korner dla Floty.
78) Trzeci rzut karny w tym meczu, tym razem na Pedzie.
79) Wbrew przesądowi do piłki podchodzi Peda i pewnym strzałem ustala wynik. Ale emocje trwają.
80) Kontrę Białych próbuje zamknąć wślizgiem Korcz lecz nie trafia czysto w piłkę.
83) Przed szansą Dziuba ale uderza zbyt lekko.
86) Nitecki fauluje wychodzącego na czystą pozycję Dziubę i otrzymuje czerwoną kartkę.
86) Rzut wolny wykonuje Robaczyński ale strzela obok słupka.
88) Protasewicz otrzymuje drugą żółtą kartkę i również zostaje wykluczony.
89) Michalak w dogodnej pozycji pudłuje.

Puchar Polski ZZPN| Skrót z meczu Biali Sądów 0 - 4 ( 0 - 2 ) Flota Świnoujście

* Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Flota awansowała do VI rundy, która rozegrana zostanie 26 lutego 2022.