Site icon Tu Świnoujście

MKS Flota

logo Flota małyŚwinoujście. W pojedynku trenerów-prezesów Flota – Błękitni II Stargard 3-0 (2-0). Minuta po minucie.

Flota: Daniel Kusztan, Adrian Kołat, Dmytro Szewczuk, Michał Stasiak, Adam Wiejkuć (do 43), Kacper Robaczyński (82 Patryk Harkot), Kamil Poźniak (70 Roman Dziuba), Dawid Adamski, Maksymilian Turajski, Krystian Peda (74 Filip Adamski), Kostiantyn Karaman (59 Damian Staniszewski).

Nie grali: Łukasz Gądek, Błażej Jezierski, Jonatan Cackowski.
Trenerzy: Marcin Adamski, Rafał Wiśniewski.
Kierownik drużyny: Lech Nowak.

Błękitni II: Miłosz Siekacz, Olivier Kliś, Jarosław Piskorz, Robert Gajda, Kacper Bieńko, Paweł Jałoszyński, Mateusz Przybylski (84 Rafał Seredyński), Olaf Gwóźdź (77 Justyn Pażontka), Marcin Konopski, Mateusz Jakubowski, Jakub Koczorowski.

Nie grali: Daniel Stereńczak, Bartosz Mucha, Dominik Lis.
Trenerzy: Robert Gajda, Krystian Domowicz, Michał Patyna.
Kierownik drużyny: Jan Szydłowski.

Żółte kartki: Flota: Kusztan (64), Błękitni II: Bieńko (71).
Czerwona kartka: (Wiejkuć (43 za faul taktyczny).

Sędziowali: Andrzej Martynowicz, Aleksander Zaborowski, Kacper Jasiak.

Widzów: 280.

* Rozpoczęcie meczu poprzedziła minuta ciszy dla zmarłej księgowej Morskiego Klubu Sportowego Flota (od chwili założenia) Barbary Palewskiej.

* Dzisiejszy mecz był też swego rodzaju pojedynkiem prezesów. Trenerem Floty jest bowiem wiceprezes Marcin Adamski, drużynę rezerw Błękitnych prowadzi prezes klubu, a jednocześnie wciąż czynny zawodnik. Grał dziś cały mecz, to za faul na nim Wiejkuć otrzymał czerwoną kartkę, po jego zagraniu z rzutu wolnego pośredniego Piskorz trafił w poprzeczkę. Wynik meczu korzystny jednak dla Adamskiego.

* Do drużyny powrócił dziś po długotrwałej kontuzji Kamil Poźniak.

2) Kołat z wolnego minimalnie obok spojenia.
6) Po wymianie piłek między Turajskim a D. Adamskim, piłka trafia do Kołata, który z lewej nogi pod poprzeczkę otwiera wynik.
10) Ponownie daje o sobie znać Kołat. Tym razem z ostrego kąta tuż poza długi słupek.
12) Próbuje Wiejkuć, ale trafia obok.
13) Z podania Pedy z wolnego uderza Szewczuk, ale po nodze obrońcy piłka wychodzi na róg.
28) Robaczyński przechwytuje podanie od wyprowadzającego piłkę lewego obrońcy Błękitnych i z 11 metrów podwyższa wynik na 2-0.
34) Jałoszyński drybluje w polu karnym ale strzela niecelnie.
35) Peda z 11 metrów ostro lecz obok.
37) Karaman z podania Poźniaka minimalnie obok.
39) Siekacz broni ostry strzał Robaczyńskiego.
42) Piskorz z daleka tuż nad poprzeczkę.
43) Wiejkuć powstrzymuje wychodzącego na czystą pozycję Gajdę lecz czyni to w sposób nieprzepisowy i otrzymuje czerwoną kartkę.

64) Sędzia przerywa grę na 30 metrze, pokazuje Kusztanowi żółtą kartkę (prawdopodobnie krytyka sędziego) i dyktuje rzut wolny pośredni dla gości. Gajda krótko do Piskorza, który trafia w poprzeczkę!
72) Staniszewski z wolnego przy słupku, ale Siekacz broni z wyczuciem.
73) Staniszewski uderza ponownie, tym razem z ostrego kąta z gry, ale Siekacz znów go wyczuwa.
86) Staniszewski z wolnego bardzo wysoko.
90) Po dryblingu Staniszewskiego, piłkę przejmuje stojąc tyłem do bramki Dziuba, ale choć ma na plecach Konopskiego robi obrót i trafia tuż pod spojenie! 3-0!

Skrót z meczu Flota Świnoujście 3 - 0 ( 2 - 0 ) Błękitni II Stargard