Świnoujście. Kajetan Rupar – Mistrzem Polski !!!

Świnoujście. Kajetan Rupar - Mistrzem Polski !!!

taekwondo olimpijskie logoŚwinoujście. Kajetan Rupar – Mistrzem Polski !!!

W dniach 18-20 czerwca wyjątkowo w Warszawie (ze względu na obostrzenia) rozegrane zostały finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w taekwondo olimpijskim.

Po dwóch eliminacjach z ULKSW Pomorze Świnoujście zakwalifikowało się pięcioro zawodników: Maja Kowalewska, Borys Kowalewski, Aleksander Partyka, Jan Walkowiak oraz Kajetan Rupar.

Świnoujście. Kajetan Rupar - Mistrzem Polski !!!Tylko Kajetan zdobył komplet zwycięstw i zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów Młodszych. Pozostali zawodnicy uplasowali się na punktowanych miejscach 5-8.

W zakończonym zgrupowaniu kadr wojewódzkich taekwondo olimpijskiego w Centralnym Ośrodku Sportowym w Wałczu wzięli udział młodzicy, kadeci i juniorzy z klubów województwa zachodniopomorskiego:

KKT Bałtyk Koszalin, ULKST Borne Sulinowo oraz ULKSW Pomorze Świnoujście. Zawodnicy oprócz treningów wytrzymałościowych i siłowych trenowali głównie taktykę walki sportowej.

Zawodnicy w ramach odnowy biologicznej korzystali z basenów i sauny. Zgrupowanie miało na celu przygotować zawodników do sezonu startowego, który zaczyna się już na początku marca.

Wszystkich , którzy chcą rozpocząć treningi profesjonalnego taekwondo pod okiem licencjonowanych trenerów zapraszamy na zajęcia do ULKSW Pomorze Świnoujście ul Wojska Polskiego 1/19 – jedyny klub w Świnoujściu z licencją Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego. Przyjmujemy dzieci już od 6 roku życia. Informacje: