Świnoujście. Jeziorak Szczecin – Flota 0-7 (0-3)

logo Flota małyŚwinoujście. Jeziorak Szczecin – Flota 0-7 (0-3).

Flota: Daniel Kusztan (60 Łukasz Gądek), Adrian Kołat (60 Błażej Jezierski), Michał Stasiak, Marcin Wawrzyniak (60 Arkadiusz Czarnecki), Adam Wiejkuć, Jarosław Jóźwiak (60 Kostiantyn Karaman), Mariusz Bedliński (46 Grzegorz Tarasewicz), Konrad Prawucki (60 Roman Dziuba), Paweł Iskra (60 Patryk Harkot), Krystian Peda (46 Damian Staniszewski), Jakub Kuzio (46 Łukasz Kopeć).

Nasi zawodnicy nie dali dziś najmniejszych szans liderowi klasy okręgowej, gromiąc go na terenie jego miasta różnicą 7 bramek, które strzeliło trzech zawodników Floty, w tym cztery sam Iskra.

Flota dominowała wyraźnie od samego początku, szczecinianie dobrze bronili się tylko przez kilka minut na początku.

Zaczęło się jednak dość pechowo, bo od niewykorzystanego przez Iskrę rzutu karnego. Zawodnik jednak szybko się zrehabilitował strzelając w niedługim czasie 2 bramki, a trzecią w pierwszej połowie dołożył jeszcze Kuzio, którego po przerwie zmienił Kopeć i również wpisał się na listę strzelców.

W drugiej części meczu bramki strzelali na przemian Iskra i Kopeć (po 2 na zawodnika). Po przerwie wszedł na boisko Staniszewski, który przez kilka tygodni leczył kontuzję.

Wznowienie rozgrywek III ligi planowane jest za dwa tygodnie. Flota ma je rozpocząć w sobotę, 06 marca 2021 o godzinie 14:00 spotkaniem u siebie z wiceliderem tabeli – Polonią Środa Wielkopolska.