Świnoujście. Flota – Błękitni Stargard 1-0 (1-0)

logo Flota małyŚwinoujście. Flota – Błękitni Stargard 1-0 (1-0).

Flota:

I połowa: Daniel Kusztan, Grzegorz Tarasewicz, Michał Stasiak, Adam Wiejkuć, Marcin Wawrzyniak, Mariusz Bedliński, Konrad Prawucki, Jarosław Jóźwiak, Łukasz Kopeć, Krystian Peda, Paweł Iskra.

II połowa: Łukasz Gądek, Adrian Kołat, Michał Stasiak (65 Adam Wiejkuć), Mariusz Helt, Błażej Jezierski, Mariusz Bedliński, Konrad Prawucki, Damian Staniszewski, Łukasz Kopeć (60 Patryk Harkot), Krystian Peda (60 Roman Dziuba), Jakub Kuzio.

Miłą niespodziankę sprawili nam wczoraj nasi piłkarze pokonując w Pobierowie II-ligowych Błękitnych Stargard 1-0. W pierwszej połowie przewagę miała Flota, co udokumentowała zdobyciem gola.

Było to około 30 minuty; Łukasz Kopeć zagrał z rzutu rożnego do Michała Stasiaka, który strzałem głową pokonał bramkarza Błękitnych.

W drugiej połowie z początku przycisnęli przeciwnicy, ale ostatni kwadrans znów należał do Floty, która stworzyła co najmniej 3 okazje, z których spokojnie mogła paść bramka.

Skrót z dzisiejszego meczu jutro. Kolejny sparing już w najbliższą sobotę o godzinie 12:00, na boisku przy ul. Pomarańczowej w Szczecinie, z IV-ligową Iskierką Szczecin.

Skrót ze sparingu Flota Świnoujście 1 - 0 ( 1 - 0  )  Błękitni Stargard