Świnoujście. Chemik Police – Flota 1-6 (0-3)

Świnoujście. Chemik Police - Flota 1-6 (0-3).

logo Flota małyŚwinoujście. Chemik Police – Flota 1-6 (0-3).

Flota:

I połowa: Daniel Kusztan, Grzegorz Tarasewicz, Michał Stasiak, Adam Wiejkuć, Błażej Jezierski, Łukasz Kopeć, Konrad Prawucki, Damian Staniszewski, Krystian Peda, Jakub Kuzio.

II połowa: Daniel Kusztan (Wiktor Zaleski), Adrian Kołat, Mariusz Helt, Adam Wiejkuć, Marcin Wawrzyniak, Jarosław Jóźwiak, Patryk Harkot, Mariusz Bedliński, Roman Dziuba, Krystian Peda, Paweł Iskra.

Udanie rozpoczęli rok 2021 piłkarze Floty, gromiąc ligowego przeciwnika na jego boisku. Pierwszą bramkę strzelił Kopeć po zagraniu z rogu przez Staniszewskiego, na 2-0 podwyższył głową Prawucki, on też otrzymał potem podanie od Staniszewskiego i po krótkim prowadzeniu padła trzecia bramka.

Po przerwie dwie bramki z podania Dziuby zdobył Iskra i jedną Harkot, wykorzystując złe wybicie piłki przez obrońców Chemika. Gospodarze honorowego gola zdobyli przy stanie 0-4.

Flota testowała w tym meczu 4 zawodników. Ponad 45 minut grali: Krystian Peda (rocznik 1997, zaczynał w Arkonii Szczecin, ostatnio grał w niemieckim FV Preussen Eberswalde, rozegrał 7 meczów w ekstraklasie w barwach Bruk-Betu Termalica Nieciecza) i Adam Wiejkuć (wychowanek Chemika Police, ostatnio grał w Warcie Gorzów Wielkopolski, rocznik 1995).

W pierwszej połowie wystąpił też 18-letni Jakub Kuzio z Lecha Czaplinek, a po przerwie Marcin Wawrzyniak (2000, zaczynał w Energetyku Gryfino, ostatnio Kotwica Kołobrzeg).

Następny mecz za tydzień w Szczecinie z rezerwami Pogoni.

Skrót ze sparingu Chemik Police 1 - 6 ( 0 - 3 ) Flota Świnoujście