Świnoujście. Świt Szczecin – Flota 3-3 (1-1). Bramki z meczu ze Świtem wideo

logo Flota małyŚwinoujście. Świt Szczecin – Flota 3-3 (1-1). Bramki z meczu ze Świtem wideo.

W rozegranym wczoraj na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie meczu towarzyskim nasz zespół uzyskał całkiem porządny wynik z zajmującym trzecią pozycję w tabeli III ligi szczecińskim Świtem, tzn. remis 3-3.

Połowa bramek padła z rzutów karnych, w tym 2 dla Świtu. Pierwsza bramkę strzeliła w 20 minucie Flota, a konkretnie Konrad Prawucki (z gry).

Wyrównał jeszcze przed przerwą z karnego (za rękę Mariusza Helta) Maciej Wyganowski. Po przerwie znów prowadzenie objęła Flota po strzale testowanego Krystiana Pedy (były zawodnik klubu Bruk-Bet Termalica Nieciecza w ekstraklasie, ostatnio grający w niemieckim FV Preussen Eberswalde, 23 lata).

Wyrównał Szymon Kapelusz, a na prowadzenie wyprowadził Świt z karnego Kacper Wojdak. Flota nie odpuściła i w 83 minucie wyrównał z jedenastki Łukasz Kopeć.

Flota testowała w tym meczu 7 zawodników, w tym 2 jest już umówionych ale jeszcze nie zgłoszonych (poza wspomnianym Pedą także Adam Wiejkuć, 25-letni zawodnik Chemika Police, widzieliśmy go w Świnoujściu w lipcu w barwach Warty Gorzów, sparingpartnera Floty).

Nasz zespół w tym meczu reprezentowali: Kusztan, Kołat, Helt, Szewczuk, Prawucki Tarasewicz, Harkot, Bedliński, Iskra oraz 7 testowanych.

Sparing: bramki z meczu KS Świt Szczecin - Flota Świnoujście

Źródło: SKOLWIN TV