Świnujście. Flota – Pogoń II Szczecin 1-2

Świnujście. Flota – Pogoń II Szczecin 1-2.

W rozegranym wczoraj w Kamieniu Pomorskim towarzyskim spotkaniu III-ligowców nasza drużyna przegrała z rezerwami Pogoni Szczecin 1-2.

logo Flota małyHonorowego gola dla Floty zdobył w 36 minucie Konrad Prawucki na 1-1.

Przewagę w posiadaniu piłki i liczbie ataków miała Pogoń, ale celnych strzałów Flota oddała 9, podczas gdy Pogoń tylko 6. Źródło: azscore.pl.

Ogólnie mecz był wyrównany, w ostatnich 20 minutach przed przerwą przewagę miała Flota. Także po przerwie były okresy dominacji naszego zespołu, czego efektem była większa liczba strzałów z naszej strony.

Między innymi Paweł Iskra nie wykorzystał 2 sytuacji sam na sam, Patryk Harkot nie sięgnął dobrze piłki, co dałoby mu sytuację stuprocentową.

Pogoń grała wzmocniona dwoma zawodnikami pierwszego zespołu. W naszym zespole grało 6 testowanych zawodników, a po przerwie na boisko weszło 3 juniorów (Liam Maćkowski, Roman Dziuba i Filip Adamski).

Kolejny sparing nasz zespół rozegra w niedzielę o 11:00 na boisku przy ul. Pomarańczowej na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie. Przeciwnikiem będzie inny szczeciński III-ligowiec – Świt.