Świnoujście. Taekwondo olimpijskie

Świnoujście. Taekwondo olimpijskie.

taekwondo olimpijskie logoŚwinoujście. Taekwondo olimpijskie.

10 października 2020 odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Tarnowie Podgórnym. ULKSW Pomorze Świnoujście reprezentowało siedmioro zawodników, którzy wystartowali w trzech konkurencjach: dwubój sprawnościowy, poomse (układy formalne) oraz walka sportowa.

W dwuboju brązowe medale zdobyły: sw Klaudia Bukowska i Maja Kowalewska. W poomse tuż za podium na czwartym miejscu znalazł się Dawid Błachnio.

Natomiast  w walce sportowej brąz zdobyła Wanessa Zakrzewska. Klaudia Bukowska, srebro Dawid Błachnio, Karolina Kuckiewicz oraz Maja Kowalewska.

Poza podium Łukasz Kolański i Wiktora Krasowska-Nowak. ULKSW Pomorze Świnoujście zajęło 7 miejsce drużynowo na 24 zgłoszone kluby z Wielkopolski i Pomorza Zachodniego.