Świnoujście. Chemik już nie straszny Chemik Police – Flota 0-1 (0-0)

logo Flota małyŚwinoujście. Chemik już nie straszny Chemik Police – Flota 0-1 (0-0).

Flota: Daniel Kusztan, Patryk Harkot, Michał Stasiak, Adrian Skorb, Mariusz Helt, Marek Niewiada (46 Dmytro Szewczuk), Grzegorz Tarasewicz, Maksym Oliinyk, Dawid Adamski (46 Aleks Poskart), Paweł Iskra.

Trener: Jerzy Rot.

Chemik: Patryk Brzozowski, Mateusz Jakubiak, Paweł Odlanicki-Poczobut, Adam Wiejkuć, Paweł Szewczykowski, Szymon Kapelusz, Mariusz Bedliński, Jarosław Jóźwiak, Daniel Kowalczyk, Krystian Peda, Mikołaj Midzio.

II połowa: Patryk Brzozowski (60 Jakub Banaś), Adrian Kołat, Adam Wiejkuć, Paweł Odlanicki-Poczobut, Mateusz Kowalczyk, Andriy Protasenko, Borys Sobstyl-Jałoszyński, Krystian Kąkol, Jakub Świder, Szymon Kapelusz (70 Mikołaj Midzio), Oskar Klimkowicz.

Trener: Łukasz Borger.

Czerwona kartka: Mateusz Kowalczyk (za brutalny faul).

Sędziowali: Błażej Skwirowski, Maciej Piłatowski, Natalia Rynkiewicz.

Drużyna nasza odniosła dziś cenne wyjazdowe zwycięstwo nad beniaminkiem III ligi. Jego wartość jest tym większa, że ostatnie mecze w Policach przegrywaliśmy 0-6 i 1-6.

Tym razem jednak mecz był wyrównany z bardziej klarownymi sytuacjami naszego zespołu, dzięki czemu wygraliśmy. A powinno być więcej, gdyż sędzia z niejasnych powodów nie uznał jednaj bramki.

Mecz walki, przewaga Floty w drugiej połowie i zasłużone zwycięstwo. W 65 minucie czerwoną kartką za brutalny faul na naszym zawodniku ukarany został M. Kowalczyk z Chemika.

Rozstrzygnięcie padło w 57 minucie po kombinacyjnej akcji Oliinyka, Harkota i Poskarta. Cieszy pierwsza bramka dla Floty 17-letniego Aleksa Poskarta.

Źródło: własne