Site icon Tu Świnoujście

Opiekun osoby starszej/Praca w Niemczech

Praca,

Opiekun osoby starszej/Praca w Niemczech. Zlecenia na terenie całych Niemiec.

Oferujemy:
• Umowa zlecenie na czas nieokreślony (możliwość zatrudnienia również na niemiecką umowę)
• Wynagrodzenie od 1200-1700 € Netto
• Zwrot kosztów przejazdu
• Zlecenia zarówno od zaraz jak i 6 tyg. do przodu. Zlecenia zarówno na krótki termin (2-6tyg.), jak i na dłużej (8 i więcej tyg.)
• Szkolenia medyczne, kursy językowe
• Całodobowa opieka koordynatorów na terenie Polski i Niemiec
• Natychmiastowa pomoc w znalezieniu nowego zlecenia dla opiekunek przebywających w Niemczech
• Atrakcyjny program lojalnościowy (w tym bonusy świąteczne, premia za długotrwałą współprace, premia za powroty do rodziny, bonusy za polecenia)

Kogo poszukujemy?
• Osoby z minimum komunikatywną znajomością języka niemieckiego
• Doświadczenia w pracy jako Opiekun osoby starszej
• Gotowości do przedstawienia referencji od rodziny (telefoniczna lub papierowa)

Obowiązki:
• Pomoc przy higienie osobistej, pomoc przy ubieraniu
• Prowadzenie domu, organizacja czasu wolnego
• Transfer pacjenta z łóżka na wózek
• Inne czynności w zależności od indywidualnego przypadku

rekrutacja.dp@onet.pl

Exit mobile version