Świnoujście. Powoli, ale odrywamy się Flota – Iskierka Szczecin 3-2 (3-1)

Flota - Iskierka Szczecin

logo Flota małyŚwinoujście. Powoli, ale odrywamy się Flota – Iskierka Szczecin 3-2 (3-1).

Flota: Oskar Bochen, Michał Stasiak, Dariusz Kozłowski, Piotr Bursa, Marek Niewiada, Łukasz Kondraciuk (71 Hubert Fabiszewski), Mariusz Helt, Grzegorz Skwara (88 Dawid Trafalski), Patryk Harkot (71 Mateusz Bątkowski), Damian Staniszewski (88 Radosław Welka), Damian Mosiądz.

Nie grali: Łukasz Gądek, Maciej Nasiadko, Michał Nowak.
Trener: Jerzy Rot.

Iskierka: Patryk Koniecko, Daniel Kiełbania (46 Konrad Krzysztanowicz), Daniel Guzicki, Adam Kanigowski, Kacper Stój, Grzegorz Zagrodny, Patryk Hanke, Oleksandr Simkovych (46 Maksym Oliinyk), Oskar Tarnowski (86 Karol Górski), Dmytro Shevchuk, Szymon Górski.

Nie grali: Tomasz Trela, Dariusz Pińkowski, Jakub Sufin, Dawid Kułak.
Trener: Krzysztof Sobieszczuk, Paweł Kapuścij, Zbigniew Długosz.
Kierownik drużyny: Marek Bodys.

Żółta kartka: Helt (67).

Sędziowali: Karol Arys, Marek Arys, Jakub Sakowski.

Widzów: 300.

Powiedzieli po meczu.

Jerzy RotJerzy Rot. Mecz niespodziewanie zrobił się dramatyczny, mieliśmy sytuacje i 3 poprzeczki, natomiast bramki traciliśmy wręcz samobójcze, na skutek niefrasobliwości w defensywie.

Takich bramek nie można tracić, dobrze że było to przy korzystnym wyniku. Mam nadzieję, że takie sytuacje już się nie powtórzą. Był to trudny mecz.

Chciałbym pochwalić zawodników za determinację, że dowieźliśmy to do końca. Słabiej wypadli dziś zawodnicy młodzi, nie wiem co jest przyczyną. Takie mecze hartują zespół, dobrze, że dowieźliśmy korzystny wynik do końca.

Cieszę się z kolejnych 3 punktów, ale przestrzegam siebie, kibiców i piłkarzy, przed tym że została teoretycznie słabsza część tabeli. Jak wiadomo w piłce może być różnie, musimy mieć pokorę i tworzyć zespół, który – mam nadzieję – tę rundę zakończy bez porażki. Wyróżniam cały zespół za heroiczne ostatnie minuty.

Krzysztof SobieszczukKrzysztof Sobieszczuk. Gratuluję Flocie wygranej, chociaż uważam, że taki zawodnik jak Staniszewski, grający w kilku klubach ekstraklasowych nie powinien wyzywać zawodników ze Szczecina od wieśniaków, bo Szczecin jest 10 razy większy od Świnoujścia, więc polecam temu panu naukę geografii.

Wracając do meczu, to uważam, że pierwsza połowa była Floty, druga Iskierki. W drugiej części Flota zagroziła nam dwa razy, myślę że remis byłby sprawiedliwszy.

Jeżeli chodzi o przygotowanie fizyczne i motoryczne, to w drugiej połowie byliśmy zdecydowanie lepsi – to Flota się broniła, a my atakowaliśmy cały czas. Nie zgadzam się z tym, że jesteśmy nie przygotowani fizycznie.

Mamy sto procent obecności na treningach, każdy z zawodników bardzo trenuje. Zespół ma 3 trenerów, pod względem fizyczności nie mam żadnych obaw, co pokazało dzisiejsze spotkanie. Dzisiejszą porażkę biorę na siebie.

WEEKENDOWY TURNIEJ: FLOTA Świnoujście