Świnoujście. Szanujmy ten punkt Zorza Dobrzany – Flota 1-1 (0-0)

Świnoujście. Dobry tylko wynik  Jantar Dziwnów - Flota logo

Flota ŚwinoujścieŚwinoujście. Szanujmy ten punkt Zorza Dobrzany – Flota 1-1 (0-0).

Flota: Oskar Bochen, Michał Stasiak, Dariusz Kozłowski, Patryk Harkot, Mariusz Helt, Marek Niewiada, Piotr Bursa, Michał Nowak (70 Radosław Welka), Łukasz Kondraciuk, Damian Staniszewski, Damian Mosiądz.

Nie grali: Grzegorz Hnat, Dawid Trafalski, Piotr Tkaczonek, Filip Żabiński, Maciej Nasiadko, Oskar Zięty.
Trener: Jerzy Rot.

Zorza: Rafał Mazurek, Patryk Kurant, Andrzej Pedrycz, Bartłomiej Łyp, Franciszek Polak (78 Jakub Grudziński), Tomasz Piotrowski, Dawid Dziewiński (87 Łukasz Krawczyk), Kamil Jarząbek (76 Piotr Olejnik), Michał Dutkowski, Mariusz Grzelak, Mateusz Rybka.

Nie grali: Patryk Balcerzak, Przemysław Filocha, Jan Kisielewicz.
Trener: Łukasz Woźniak.
Kierownik drużyny: Andrzej Koczot.

Flota: Harkot (53).
Zorza: Rybka (54), Jarząbek (73).

Sędziowali: Sławomir Pawlik, Bartosz Pajor, Bogdan Wawrzyniak.

Widzów: 50.

Jerzy RotJerzy Rot. Z przebiegu meczu powinniśmy wygrać.

Szanujemy ten remis, bo przecież grała pierwsza drużyna z drugą, a my byliśmy gośćmi, ale jest duży niedosyt, bo byliśmy zdecydowanie lepsi.

W większej części meczu dominowaliśmy i choć może nie mieliśmy bardzo klarownych sytuacji, to jednak grzechem było nie wygrać.

W drugiej połowie przeciwnik był może z 3 razy na naszej połowie, ale popełniliśmy katastrofalny błąd przy stałym fragmencie i straciliśmy bramkę.

Później rzuciliśmy się do odrabiania strat, dominowaliśmy już całkowicie, istniała tylko jedna drużyna i po stałym fragmencie wyrównaliśmy, do końca dążąc do wygrania.

Mam duży niedosyt, bo zremisowaliśmy z drużyną, z którą powinniśmy wygrać. Musimy sobie stawiać wyższe wymagania, nie zadowalać się półśrodkami.

Dziś zawodnicy może nie do końca byli przygotowani mentalnie, ale przecież od tygodnia im mówiłem jak gra przeciwnik, a jednak nie było to wejście w mecz jakiego bym sobie życzył.

Ani sędzia, ani wiatr, ani boisko – sami żeśmy ten mecz zremisowali zamiast wygrać. Szkoda tych 2 punktów, bo piłkarsko byliśmy na pewno lepsi.

Gubiliśmy piłkę gdzieś na 25. metrze, brakowało ostatniego podania, brakowało decyzji, a błąd przy straconej bramce wynikał z braku koncentracji, bo wiedzę i umiejętności nasi zawodnicy mają.