Świnoujście. Pewna wygrana z czwartoligowcem

Pewna wygrana z czwartoligowcem

logo Flota małyŚwinoujście. Pewna wygrana z czwartoligowcem Flota – Gryf Kamień Pomorski 4-1 (2-0).

Flota: Oskar Bochen, Dariusz Kozłowski, Dawid Trafalski, Patryk Harkot, Filip Żabiński, Łukasz Kondraciuk, Mateusz Bątkowski, Marek Niewiada, Piotr Bursa, Michał Nowak, Damian Mosiądz.

Na zmiany wchodzili: Łukasz Gądek, Maciej Rombalski, Hubert Fabiszewski, Piotr Tkaczonek, Tomasz Rokosz.
Trener: Jerzy Rot.

Gryf: Kacper Pietrzak, Kamil Kacperek, Kamil Bogusz, Kornel Pflantz, Kacper Pęcak, Władysław Dorosz, Patryk Miklas, Adrian Wanagiel, Paweł Wanagiel, zawodnicy testowani nr 13 i 15.

Na zmiany wchodzili: Jakub Grodzicki, Szymon Smerdel, Damian Karczmarski, Adrian Chodorowski, Norbert Kłoda.
Trenerzy: Szymon Smerdel, Ireneusz Benedyczak.
Kierownik drużyny: Adrian Majewski.

Sędziowali: Piotr Bieniek, Piotr Spychalski, Radosław Mechliński.

Widzów: 350.

Do 30 minuty mecz był wyrównany, obie drużyny miały w tym czasie po dwie stuprocentowe sytuacje. W 16 minucie Nowak z rzutu rożnego podał do Kozłowskiego, ten zgrał do Bątkowskiego, który wykończył sytuację i Flota objęła prowadzenie.

Krótko przed przerwą także po rogu, ale tym razem Bursy, piłkę głową do bramki skierował Kozłowski. W 60 Fabiszewski sprytnie odebrał piłkę przeciwnikowi, zagrał do Bursy, ten do Mosiądza i było 3-0.

Czwartą bramkę zdobył Nowak dobijając zza pola karnego piłkę odbitą przez bramkarza po strzale Bursy. Honorowego gola dla gości zdobył Bogusz strzałem z pierwszej piłki po stałym fragmencie gry.