Site icon Tu Świnoujście

„OCZKO” WIOŚLARZY AKADEMII MORSKIEJ w Szczecinie

„OCZKO” WIOŚLARZY AKADEMII MORSKIEJ

Akademia Morska SzczecinPo raz 21 z rzędu nasi wioślarze okazali się zwycięzcami Szczecińskiej Ligi Wioślarskiej „OCZKO” WIOŚLARZY AKADEMII MORSKIEJ w Szczecinie

Zwycięstwo zostało okupione sporym wysiłkiem i determinacją bo zdecydował o nim ostatni wyścig na dystansie 4,5 km, w którym nasza „ósemka” o pół minuty pokonała osadę PUM-u.

Przy tak radosnej okazji informujemy również, że podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Wioślarstwie, które odbyły się w Bydgoszczy w dniach 18-20 maja nasza dwójka podwójna w składzie Fryderyk Grodecki i Aleksander Florczak zdobyła brązowy medal w klasyfikacji generalnej.

Były to czwarte z rzędu Mistrzostwa Polski, z których nasi wioślarze wrócili z medalami. Gratulacje dla zawodników i trenera Wojciecha Jaśkiewicza.