5 komentarzy

 1. Andrzej Janowicz
  24 kwietnia 2018 @ 19:00

  z szują, podjudzaczem wstydzącym się własnego nazwiska, a tym samym obrażającym własnego ojca dyskusja jest jałowa

  odpowiedź

 2. Andrzej Janowicz
  24 kwietnia 2018 @ 17:07

  Nazywam się Andrzej Janowicz. Przez 26 lat prowadziłem swoje laboratorium i przez cały ten czas spotykałem się z objawami złej woli i urabiania mi negatywnej opinii przez osoby nieżyczliwe i zdezorientowane. Powiedziałem sobie dość i sprzedałem laboratorium i tylko laboratorium, a nie firmę.Obecnie jestem zatrudniony w Diagnostyce na zasadzie kontraktu ( zorientowani wiedzą na czym to polega ) i na reszcie mam spokój, a i tak była konkurencja próbuje dorobić mi rogi. Widzę że uwiera moje nazwisko jako że szefową placówki jest moja córka. Życzę nawiedzonym dużo zdrowia bo …..

  odpowiedź

 3. Pacjent
  24 kwietnia 2018 @ 16:33

  NIE dajcie się oszukać to nadal Pan Janowicz, sama już musiałam powtarzać badania w innych placówkach i to dwóch żeby potwierdzić bo u nich już umieralam. No i to już pod szyldem Diagnostyki.

  odpowiedź

  • Tu Swinoujście
   24 kwietnia 2018 @ 16:37

   Pan Janowicz już tego nie prowadzi a prowadzi to firma „Diagnostyka”, która ma swoje siedziby na terenie całej polski. Proszę uważnie czytać artykuł i nie wprowadzać nikogo w błąd.

   odpowiedź

   • Pacjent
    24 kwietnia 2018 @ 18:18

    Droga redakcjo, winny się tłumaczy…na mój wpis odpowiedź dal sam Pan Janowicz ,, nadal jestem tam zatrudniony,, nic dodać nic ująć: -) ….
    My szare ludki mamy prawo do własnej opinii co mnie osobiście obchodzi konkurencja tego Pana.

    odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do góry