Sześć medali zdobyli zawodnicy Pomorza Świnoujście

Kickboxing

KickboxingSześć medali zdobyli zawodnicy Pomorza Świnoujście.

Kickboxing !!!

Sześć medali zdobyli zawodnicy Pomorza Świnoujście na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu
24-26 marca 2017 w stolicy Kaszub – Kartuzach zostały rozegrane Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w kategoriach junior i senior.

Nasze miasto reprezentowało 8 zawodników.

W kategorii seniorów w wadze ciężkiej wystartował Patryk Rosiak, który zdobył brązowy medal, a w wadze do 63 kg Mateusz Niżejewski, który potwierdził swoją dominację i zdobył tytuł Mistrz Polski.

Mateusz studiuje w Szczecinie i do tych zawodów przygotowywał się pod okiem trenera Artura Cholewy z klubu Alkon Szczecin, któremu dziękujemy za tak znakomite przygotowanie naszego zawodnika.

W kategorii juniorów rewelacyjnie spisał się Sebastian Markiewicz, który szybko zakończył walkę finałową zdobywając tytuł Mistrza Polski w kategorii +94 kg. Brązowe medale zdobyli Bernard Markiewicz, Cecylia Somska i Wiktoria Napieralska. Poza podium znalazły się Patrycja Pietrzakowska i Gabriela Zienko.